Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a sógornőmnek? Tényleg azért vagyok ilyen mert hiányzik egy kisbaba?

Figyelt kérdés
Sokszor ingerült vagyok a párommal és a családjával is (náluk lakom). Egyedül a gyerekekkel értem meg magam, rájuk sosem kiabálok, akkor sem, ha rosszat csinálnak. Erre a sógornőm azt mondta a páromnak, hogy azért vagyok ilyen a gyerekekkel mert tudat alatt hiányzik nekem egy kisbaba. Ti mit gondoltok erről?
2015. jan. 4. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ezt igazán akkor is csak te tudhatod.
2015. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Azt, h nem ismerünk sem téged, sem a párod, sem annak szüleit, sem a sógornődet...

de attól is lehetsz ingerült, hogy ott laksz a párod családjánál!

Körlményeket, kort nem is írtál!

2015. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szeretnél egy kisbabát, nem tudom, de az önmagában semmit nem fog megoldani. Ugyanúgy ingerült fogsz maradni.


Szerintem inkább nincs megfelelő saját életteretek, és ez frusztrál. AKármennyire is szeretitek egymást, a párod családjánál te soha nem fogod magad annyira otthon érezni, mint ha ketten laknátok.

2015. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért vagy ingerült mert egy náluk laksz és egy idő után már nehéz tolerálni ennyi embert együtt lakva. A legbékésebb embert is föl tudná húzni ha ennyi emberhez kéne alkalmazkodni otthon.

Hogy hiányzik-e a kisbaba neked azt csak te tudhatod. A sógornőd okoskodó, de lehet hogy tényleg hiányzik hiszen benned maradt a kérdés és itt feltetted.

2015. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem azért vagy ilyen, mert hiányozna egy saját baba, sőt, az csak rontana a helyzeten. Ilyen élethelyzetben még csak nem is szabadna gyerekvállaláson gondolkodni.


Azért vagy ilyen, mert frusztrál, zavar a jelenlegi helyzet, hogy mások nyakán éltek, gondolom a férjeddel is vannak gondjaitok, ha ingerült vagy vele.


Egy saját élettér megoldaná a problémádat, tehát albérlet vagy saját ingatlan.

2015. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod. Majd nem leszel ingerült, ha végre kettesben élhettek együtt a pároddal, a gyerekekkel pedig, azért nem vagy az, mert tudod jól, hogy ők nem tehetnek semmiről se, ha rosszak épp arról se. A sógornő meg lehet, hogy így próbálja leplezni azt, hogy te ok nélkül vagy ideges és ő ugyan mi rosszat tett, jó trükk, de mindegy, ismerős a szitu így kivételesen tovább mertem menni kicsit a történetben.
2015. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan tudjuk? Ez olyan, mint ha tőlünk, hogy szerintünk éhes vagy-e?

Azért mondta a sógornőd, amit mondott, mert nyilván úgy gondolta, hogy aki szeret mások gyerekeivel foglalkozni, az biztos örülne egy sajátnak is.

Ez általában igaz is, bár én ismertem olyan embert, aki mások gyerekével kedves volt, a sajátjával viszont nem igazán.

Csak te tudhatot, akarsz-e gyereket.

2015. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!