Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatja valaki a...

Hogy mondhatja valaki a kisbaba korú unokájára, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Apósom azt mondta a fiamra, hogy "reméljük, majd megszépül később, mert most..." Baromi rosszul esett, nem azt mondom, hogy ő tökéletes (nekem és apájának persze az) de akkor is a nagyapja...?!
2013. dec. 21. 20:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
31%

Úgy, hogy a fiadban a saját maga utált és önmaga elől is tagadott képét látja. A másik lehetőség az, hogy nagyon irigyli a kicsit (=előtte az élet), és ezt fordítja át gyűlöletbe és a kicsi elleni indulatba. Vagy pedig úgy, hogy ostoba és önző, amellett pedig egy hernyótaplas bunkó - már megbocsáss, de így van.


Ugyanis teljesen mindegy, hogy mennyire csúnyácska egy kicsi gyerek, ha az ember szereti, akkor megszépül a számára. Nem azt látja, hogy ez vagy az a hibája, hanem azt, hogy ez a kicsi (egy picit) az ő folytatása.

2013. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
88%
Mondtam volna hogy ha a nagyapjára hasonlít akkor sajnos nem. Nem is értem hogy mondhat ilyet.
2013. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
76%
:) ne kapd fel a vizet. kit érdekel mit beszél össze-vissza.
2013. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
64%
Irigyli a babát, mert ő még fiatal.
2013. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg nagyon bunkónak tartom én is, a férjem hirtelen szóhoz sem jutott, mikor ezt mondta, most 7 hónapos a fiunk, és apósom szerinte "koboldfeje" van...
2013. dec. 21. 20:43
 6/61 anonim ***** válasza:
75%

Ezt sose értettem, miért várják el egyesek, hogy mások kimondják a feketéről azt, hogy fehér.


Szerintem pl. minden kisbaba csúnya, még az enyém is volt. Ettől én még imádom a lányom, de azért hazudni nem fogok emiatt. Mi értelme lenne?

2013. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 Fonda_ válasza:
64%
Öszinte vagy szimplán gonosz, de az is lehet hogy annyira öreg, hogy elfelejtette, hogy a saját unokája... Engem nem érdekelne mit mond :)
2013. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Értem én, igazad van, de akkor miért nem volt benne annyi tapintatosság, hogy ne is szóljon semmit, meg már 7 hónapos a gyerek! És ő a nagyapja...a saját fia gyerekére ne mondja már, akkor se, ha nem tetszik neki...érted..
2013. dec. 21. 20:45
 9/61 anonim ***** válasza:
84%
Minden egyes csecsemő csúnya, mint egy kismajom. De nincs ezzel semmi baj, idővel kikupálódnak. Annyi a baj az öreggel, hogy őszinte volt?
2013. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg minden kisbaba gyönyörű!! Nincs annál szebb mikor rám mosolyog egy kisgyerek!!
2013. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!