Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám most szeret? Mit...

Anyukám most szeret? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van hogy egyszer tök jól beszélgetünk, másszor meg annyira kiabal velem. Pl. Talaritasnal megkerdeztem hogy a szobamban is rakodjak? Erre ő nagyon lekiabalt. Mostanaba nagyon megvaltoztam. Folyton sirok, nem vagyok boldog merr mindig veszekszik velem es apukammal. Az anyukam szuletesnapjan apukam nagyon megbantotta ot es csak en ram szamithatott. De ez nem erdekli őt. Mar elegem van abbol is hogy folyton veszekedest hallok meg kiabalast. Orulok meg ennek a 2 napnak pentekik mert meg suli es pentek mar nyari szunet sajnos. Es ők meg a szulinapomon is kepesek kiabalni egymassal. Mit csinaljak? Anyukam szeret engem?
2017. jún. 28. 06:10
 1/5 anonim válasza:

Szerintem ez nem köthető össze azzal, hogy nem szeret anyukád. Ha így lenne az más dolgokban is megnyilvánulna.


Lehet stresszesebb időszakja van, valami olyan ok miatt amit nem mondott el. Persze nem ez lenne a megoldás, hogy veled veszekszik emiatt, de mindenkivel előfordult már, hogy rossz emberen adta ki az idegét.

2017. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szeret téged, de valószínűleg gondjai vannak. Azt írtad, hogy a születésnapján apukád megbántotta. Te szeretnéd, ha köszöntés helyett csak veszekedést kapnál? Most sok a veszekedés a szüleid között, lehetnek pénzügyi nehézségek, esetleg új partner a láthatáron vagy csak szimpla elfáradás, nem tudom.

Segíts anyukádnak átvészelni ezt az időszakot, pl. a takarításnál a te szobádban is el kell rámolni, ezt már tudnod kell.Ha most türelmetlen is veled, azért nagyon szeret téged!

2017. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős anyud?

Gondoltál-e arra, hogy nála közeledik a kapuzárás, ami nem csupán fiziológiai változásokkal jár?

Amíg nem ültök le beszélgetni nyugodtan, addig nem tudod meg viselkedése okát, nem lesz változás.

2017. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy szeret az biztos. De stresszes. Hogy mitől ezt itt szerintem senki nem fogja tudni neked megmondani, mert nem ismerjük anyukádat, nem tudjuk mit dolgozik, mit szeret, mit nem, mik a céljai a vágyai, stb. stb.

Lehet apukáddal nem jó a kapcsolata, lehet munkahelyi probléma, lehet hormonális ha netán változó korba lépett. Szóval ezt így nehéz megmondani.

A legjobb amit tehetsz, hogy olyan pillanatban amikor jól tudtok beszélgetni felhozod neki és elmondod, hogy téged ez bánt, hogy ilyen, és nem tudod mitől van, és ha lehet te segítenél, de mindenképpen tudatni vele, hogy ez így nem jó. Ellenben azzal mikor normális veled, amikor jól el tudtok beszélgetni, hogy érezze, mit szeretnél, és hogy nem támadod.

2017. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves? Talán változókor.
2017. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!