Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám teljesen kiakad, meg...

Anyám teljesen kiakad, meg pánikoltat, ha beteg vagy tanulásról van szó?

Figyelt kérdés

Ha már annyit meghal, hogy fáj a torkom megzavarodik. Ha beteg nagyon beteg vagyok, akkor is behajt a suliba, jelen esetben az egyetemre. Már nem tudom mi tévő legyek. A vizsgáim is teljesen szétpánikolja magát, van, ami ezért nem sikerült.

Meg is vert párszor.

Már tényleg nem bírom. A tabletem összetörte, mert tuti a "fehér szar" miatt nem tanulok. Pont a hülyeségei miatt nem tudok tanulni, de mindegy. Az egyetemi létnek a bulizásról, tanulásról is kellene szólnia, nem anyám beteges aggódásáról.

Már hónapok óta nem vagyok önmagam a stressztől, a menstruációm is kimaradt már 4 hónapja.


2017. jún. 28. 06:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Kollégium?
2017. jún. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Próbáltál már ellenkezni, megvédeni magad? Meg kellene értetni vele, hogy a hisztijeitől nem fogsz jobban tanulni. Valamiért ezt sok anya így gondolja, hogy ha "cirkuszol" attól jobb jegyei lesznek a gyerekének. Ha meg elkoboz, összetor dolgokat... Hát, kezelhetné az egyetemista lányát egy kicsit felnőttként, mert nem egy kisiskolás vagy, aki csúnyán viselkedett, ezért nincs internet egy hétig.
2017. jún. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Kettesben leülnötök és nyugodtan megbeszélnetek a dolgokat.

Erre van szüksége mindkettőtöknek.

Két családtag surlódásában nem CSAK AZ EGYIK a hibás!

"Az egyetemi létnek a bulizásról, tanulásról is kellene szólnia"

Azért fizetik egyetemi léted otthonról, hogy első, a tanulást megelőzően bulizhass egyetemista létedre?

Az, hogy OTTHON pánikol anyád, neked a vizsgán még bizonyítanod kellene!

Ha mindig más a felelős hibáidért, mi lesz veled felnőtt, önálló korodban?

2017. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
A leírásod alapján nehéz szembenézni a valósággal. Édesanyád pszichiátriai beteg.
2017. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is valami betegsége van anyukádnak. Normális ember nem viselkedik így.

Nincs más a közeletekben? Apukád? Nagyik? Családi barátok? Valaki kéne, aki segít, gondolom, anyukád rád nem hallgat.

Nem tudsz más rokonhoz elköltözni? Vagy kollégium?

2017. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyél egy kicsit határozottabb, állj ki magadért, mert bele fogsz betegedni a stresszbe, az sem valami egészséges, hogy ennyi ideje nem menstruálsz.

Próbáljatok meg beszélgetni, ha ő nem hajlandó, akkor is próbálkozz. Ha felemeli a hangját, maradj csendben, addig hallgass, amíg normális hangerőre nem vált. Kiabálással semmit nem lehet megoldani. Az csak a feszültség levezetésére jó, arra is csak rövid ideig.

Sok sikert!

2017. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mindig ilyen volt nem fog megvaltozni inkább elmennék koleszba és próbàlnék dolgozni
2017. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

"Az egyetemi létnek a bulizásról, tanulásról is kellene szólnia"

Tanulásról is??? FRÁSZT! CSAK TANULÁSRÓL!


Persze, bulizásról mi? Hova jársz? Bölcsész vagy humán erőforrások? Esetleg kommunikáció? Azoknak jár az eszük állandóan a bulizáson!


Én orvosira járok, semmire nincs időm, magamra sem, nemhogy bulizni, pedig utolsó előtti évem!


Érdekes, hogy sokan úgy fogják fel az egyetemet, mint egy szórakozás, közben kicsit tanulni kell, hát persze...Nálunk ha egy napod kimarad, már dől az egész anyag a nyakadba és tanulhatsz 100 oldalakat!

2017. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mar 3x megkerdezted es 3x valaszoltuk hogy allj mar vegre a sarkadra.
2017. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad,csináld az ellenkezőjét amit mond,tanulni meg vonulj el valahova.
2017. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!