Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egész héten beteg voltam erre...

Egész héten beteg voltam erre ma kitalálta anyukám hogy holnap mennem kell suliba mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval egész héten itthon voltam betegség miatt ma 3szor hánytam egyfolytában fáj a fejem és a hasam de anyukám kitalálta hogy mivel szerinte túl sokat hiányzok ezért holnap mennem kell suliba. És nem nem lesz semmilyen doga nem lógni akarok csak egyszerűen még beteg vagyok és így akar holnap iskolába küldeni. Mit tegyek hogy megértse még mindig beteg vagyok???

2017. márc. 16. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Lehet lepontoznak ezért.

Lehet, hogy kicsit durva lesz amit írok.

Lehet poénnak is venni.

Hányd le, vagy a szeme előtt a földre stb. és rögtön megérti, hogy még nem vagy jól.

2017. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet csak az a baj hogy a hányás nekem nem megy parancsra. Érzem hogy hánynom kell és rohanok a WC-re.
2017. márc. 16. 17:53
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Így is úgy is haza fognak küldeni a suliból :)

Mondd anyudnak is,hogy teljesen felesleges bemenni és így is úgy is hazajössz :D


Amúgy már bocsi,hogy ezt mondom,de anyád hülye.Ha ő is tudja,hogy hánysz(hallja is),akkor minek akar elküldeni suliba ?Azért hogy lefertőzd a többieket ?


Hányd le anyádat :D Hidd el azonnal mentek majd a dokihoz,anyád vörös fejével XD

2017. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Meddig szól az igazolásod? Nem írt ki egész hétre a doki? Ha igen, akkor miért ne maradhatnál otthon?
2017. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Csak fel akar készíteni a való életre. A felnőttek hányósan, betegen, lázasan is járnak dolgozni, mert nem tehetnek mást.
2017. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Elmész dokihoz ad igazolást onnantól hogy anyud mit akar le van szarva.
2017. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

#5

Ő iskolás, neki valószínűleg nem muszáj bemennie. Komoly rizikó, hogy visszaesik, és még a jövő héten is rosszul lesz. Inkább maradjon otthon még egy napot, és feküdje ki, így is sokat kell majd pótolnia hétvégén.


(Halk megjegyzés: valószínűleg azért hiányzott annyit, mert az anyja túl hamar küldte suliba nagyon sokszor, és mindig visszaesett.)


Anyukád hallgasson az orvosra!

2017. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Orvosi igazolas mit ir, meddig kell otthon lenned?

Biztos van igazolasod, maskulonben igazolatlan napjaid lennenek ezek mind.....mi van rairva, mikortol mehetsz egeszseges kozossegbe?

2017. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha az orvos ágynyugalmat írt elő neked akkor anyukád,aki egyben a gondozód is,megütheti a bokáját,ha beballagsz az isibe,és Mindezt elmondod az
2017. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Amit a többiek írnak, az mind szép és jó, de ugye te sem fejtetted ki, miért hiszi azt anyud, hogy túl sokat hiányzol. Igaza van-e, vagy sem, ha igen, mik a hiányzás okai. Ne érts félre, nem azt mondom, hogy betegen menni kell, dehogy is, azt sem, hogy engem érdekelnek a hiányzásaid, de gondolom, nem a légből kapja ezt a kijelentést. Ha meg olyan sokat betegeskedsz, azt ki kell vizsgáltatni.
2017. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!