Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mindig én vagyok a hibás?

Miért mindig én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Akár hányszor csak apához fordultam egy problémámmal mindig bennem kereste a hibát sokszor mèg akkor is ha tényleg csak a szenvedő alany voltam. Pl. Ma reggel is mondtam neki hogy rosszul aludtam mert felettem kopácsoltak. Erre ő azt mondta,hogy ha nem tudok aludni emiatt azèrt èn vagyok a hibás. Tehát èn vagyok a hibás hogy felettem zörögnek. Meg számtalan hasonló eset volt amikor olyanèrt is engem látott hibásnak,amiről abszolút nem èn tehettem. Mièrt?
2017. jún. 11. 06:42
 1/4 szántóvető ***** válasza:
19%
röviden azért mert szociális zavarai vannak.persze lehet még más is de ahhoz ismerni kéne.
2017. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%

A példában talán arra célzott, hogy kopácsolhattál volna vissza vagy bármit tehettél volna azért, hogy tudj aludni, de te csak panaszkodsz neki utólag...te vagy a hibás, ez nem vitás.

Valamit akarsz, akkor tegyél érte...ne siránkozzál.

2017. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szeder Katalin ***** válasza:
80%
Igenis, ha bánt valami, azt lehetőleg el kell mondani valakinek. Csak a te esetben pont nem az apádnak. Remélhetőleg akad a környezetedben erre alkalmasabb személy: anya, testvér, de leginkább megbízható, együtt érző barát. Ez lehet kortársad vagy idősebb ember is, ha eddig bele tudta (és akarta) élni magát a problémáidba. Azután tényleg tegyél a bántó tény ellen, mint pl. a kopácsolás. Köszönöm, hogy megosztottad velünk a gondodat.
2017. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Röviden azért, mert az apád idióta.
2017. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!