Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mi a véleményetek arról, ha a szülő rendszeresen kölcsön kér a gyerekeitől és van, hogy vissza sem adja?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 09:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, neked mi közöd ehhez az egészhez?

Azt írtad, nem a te szüleidről van szó. Akkor miért turkálsz mások zsebében, saját szavaiddal élve: évek óta?

Miért akarsz másokkal ítéletet mondatni az egészről?

Ez teljesen az adott család magánügye, gyerekek és szülők között. Bármit irkálhatunk, nem fog változni semmi, akkor mire jó ez?

2017. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

20#-as: Igen, sorsjegyen nyerte... Szokott venni időnként.

21#-es: A párom szüleiről van szó...

2017. júl. 5. 05:45
 23/26 Szeder Katalin ***** válasza:
Az a véleményem, hogy vagy a lánynak, vagy, ha te vagy a párja, neked, négy szem közt le kellene ülni a szóban forgó anyukával, és tisztázni a pénzügyeit. A magatartása és a közlései határozzák meg, mi a következő lépés. Minősíteni nem érdemes ezt a viselkedést, de ha nincs rá igazi oka, akkor szemétség, mert a gyerekét nem azért szülte, hogy holtig az ő függvénye maradjon.
2017. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért foglalkozol te más életével?? Más anyjával meg stb.. Szerintem nagyon szánalmas egy ember vagy! Húzd le magad a retyón! :D
2019. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
#24-es:párom szüleiről van szó.
2019. márc. 5. 08:14
 26/26 anonim ***** válasza:
Nalunk hasonlo van, annyi hogy en sulizom es amit kapok penzt a sajat csekkeimre koltom pl tb , vagy berletek, batyam dolgozik es anyam is, de anyam mas okokbol pl a testverei miatt hitelt kellett h felvegyen, illetve volt egy hulye apam aki terrorizalta es nem tudott normalis sulit elvegezni es dolgozni igy keveset keres egy gyarban. Szoval en undoritonak tartom azt h a batyam minden centet visszakovetel anyamtol pedig tenyleg fontos dolgokra vesz batyamnak is harmunknak is aztan anya ott all fizetes elott es kuporog batyam meg elel mindennap a rendelesebol es kivan akadva ha ker anya tole h tudjon fozni. Szoval nekem is volt h kolcsonkert es mondtam h elengedem, sot volt h vettem par cuccot csak ugy h legyen. Sosem fogja tudni semmit befizetni ha mindenki visszakoveteli. Persze mas dolog az h miert kerult ilyen helyzetbe. Ha tenyleg o volt a hulye es folyton elkolti akkor nyilvan nem szivesen adok. De ha valos ok van akkor alap h adok. Ez a velemenyem
2019. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!