Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám es neki a...

Szerintetek anyám es neki a párja ezzel mit akar elérni?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy anyukám és a párja folyamatosan amikor ott vagyok náluk, célozgatnak , hogy szüljek és , hogy milyen jó lenne egy pici baba , apukám meg azt mondta , hogy ha véletlenül is sikerülne egy kisgyerek támogatna minket párommal anyagilag.

Két éve vagyok párommal , együtt élünk , dolgozunk mindketten.

A csattanó az, hogy én csak 19 éves vagyok, a párom pedig 23.

Miért akarja mindenki, hogy ilyen fiatalon szüljek?



2017. máj. 2. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
92%
Szerintem a szülőkben ha a gyerekük sokáig kapcsolatban van és van már mögötte egy biztos háttér, (lásd: dolgoztok, külön laktok, minden oké) automatikusan beindul az érzés, hogy nagyszülők szeretnének lenni. Ez természetes, hogy utalgatnak rá, hiszen te is felnőtt vagy már és ezek szerint önálló is. Nem kell engedni a nyomásnak, ha ismételgetik állj ki amelett, hogy te még korainak tartod, nem lesz baj.
2017. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Önzőek, és babázni akarnak, kb ennyi,de mondanám nekik ha ennyire akarnak gyereket csináljanak maguknak, de ne nekem akarják megmondani mikor szüljek.
2017. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"Miért akarja mindenki, hogy ilyen fiatalon szüljek?"

"Szerintetek anyám es neki a párja ezzel mit akar elérni?"


Magadnak megválaszoltad. Többit tőlük kérdezd, mi nem vagyunk a mi szüleid. Sajnálom.

2017. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

'mi nem vagyunk a mi szuleid'

Mielott probalod kiegetni az agyam, kerlek olvasd at amit irsz. :)

2017. máj. 2. 19:58
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen amugy en is eszrevettem, hogy onzoek , nem tudom eldonteni, hogy ennyire nagyon varjak , vagy csak a sajat vagyaikat akarjak kielni, egyebkent anyukam 44, a parja 40 nagyon szukosen de beleferne nekik, nem ertem miert az en eletemmel szeretnenek valtoztatni :D foleg hogy szerintem hiaba vagyok onallo, nem vagyok kesz addig az anyasagra amig a sajat erdekeimek a legfontosabbak magamnak
2017. máj. 2. 20:01
 6/22 A kérdező kommentje:
eletemen*
2017. máj. 2. 20:02
 7/22 anonim ***** válasza:
9%

Ezt NEKIK mondd el!

Egyébként meg mindenki értette, hogy mit akarok írni, még te is, nem kellene kötözködni. Pláne, ha valaki hozzászólt, és segített.

Azzal, hogy itt nekünk elmondod, semmi sem fog változni. 19 évesen már "illik" ezeket otthon, és nem kiteregetve kérni másokat, hogy mi "Mit szólunk hozzá?", stb.


Teljesen mindegy, hogy mi mit szólunk hozzá, a sérelmeidet, szavaidat nekik kellene elmondani.......

2017. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
En elmondtam otthon nyiltan kedves , de ha nem ertik meg mar nem tudok kitol kerdezni vagy kinek mondani, ha meg nem tetszik ami van nem kell tovabb olvasni foleg nem hozzaszolni , sok eszed lehet.
2017. máj. 2. 20:07
 9/22 anonim ***** válasza:
6%
Lehet ezzel jelzik, hogy nincsenek az ellen, hogy házasság nélkül gyermeket vállaljanak, bár az alapján amit írsz, szerintem teljesen más a helyzet. Gondoltam ez is egy lehetőség amellett, hogy babázni akarnak.
2017. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
19 éves vagy, mia fenére fel szülj. Közölném velük, hogy szüljön magának, nekem jó ideig még nincs tervbe véve.
2017. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!