Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves lányotokat meddig...

15 éves lányotokat meddig engednétek el?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék ki meddig engedné el 15 éves lányát a barátaival így a nyáron. És a szórakozó helyeket, fesztiválokat engednétek neki? Alapvetően megbízható vagyok és sose késtem egy percet se. Sőt ha 9re haza kell mennem inkább már 20:45kor otthon vagyok.

15/L



2017. júl. 8. 21:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
34%
Engem csak 6-ig engednek el. Bár mostmár egy órára sem :/
2017. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
26%
Max este 10-ig lehetne kint. Szórakozóhely nem való 15 évesnek, főleg nem lánynak. Fesztivál sem, mert nem a kultúráltságról híresek. Egyik haverom volt koncerten. A közönség ugrálni kezdett. Ő elesett és megtaposták a kezét. Nem az első eset.
2017. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha szórakozni akar menni, akkor nem elég 10-ig, mert olyankor kezdődnek az ilyen bulik. És ma már a középiskolások körében ez a szokás. Nem mindenki szerint jó, ezt is át kell élni.
2017. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki az életkorának megfelelő szellemi szinten van ennyi idősen, akkor bármeddig el lehet engedni.
2017. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

Engem addig engednek el, ameddig a többieket is, akikkel vagyok

Bár az is igaz, hogy szórakozóhelyre, fesztiválra nem járok

Viszont koncertekre már többször mentem egyedül, és semmi gond nem volt vele

2017. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Legfeljebb tízig, ha elég éretten viselkedik, tisztában van vele, mit lehet, mit nem, kikkel és hogyan, fel tudja mérni az esetleges veszélyforrásoat, satöbbi. Késni szabad, de szólni kötelező. Szórakozóhelyre igen, fesztiválra nem.
2017. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%

Engem tavaly engedtek először szórakozóhelyre, de egy nagyon megbízható lánnyal és az ő barátaival mentem. Elvittek minket, aztán éjjel 2:30-ra jöttek értünk. Fesztiválra jövőre mehetek, de csak egy napra. Amúgy késő estig nem szoktam csak úgy kijárkálni, max kilencig

16/L

2017. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
29%

Emberfüggő, de fesztiválra, szórakozóhelyre biztos nem, nem 15 évesnek való, plusz bármi történik, a szülőé a felelősség... Plusz szórakozóhelyre be sem engedhetnék.

Házibuliba ha ott tud aludni, bármeddig, barátokkal bandázni maximum a közelben olyan 10-ig. Tudom ilyenkor már mindenki nagylánynak/nagyfiúnak képzeli magát, de 15 évesen nincs keresnivalója az éjszakában. inkább menjenek strandolni, városban csavarogni, beülni egy kávézóba, enni, biliárdozni napközben.

2017. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
39%
A szorakozohely nem valo 15 eveseknek! En 25 eves vagyok, 20 evesen kezdtem diszkokba jarni es nem GYEREKKENT!! Ugyanis egy 15 eves, meg gyerek. Persze ha olyan helyzetbe kerul, mindig azt mondja hogy o meg csak gyerek, ha meg olyan helyzetbe, akkor meg hogy o mar mennyire felnott, es tud magara vigyazni... Talalkoztam mar tobb tinivel bulikon, es azon kivul hogy meglepodtem, hogy miert engedik be oket kamu szemelyi nelkul, az volt a masik meglepo dolog hogy megis mit keres itt. Persze ha egy 30 eves rahajt, akkor rinyal, hogy perverz pedofil. Kisanyam! Ott se kellene lenned, es amennyire kipingaljatok magatokat, mar kb meg sem lehet mondani hogy hany evesek vagytok saccrara se ;) Tovabba itt kb mindenkinek igaza volt a kommentek kozott, megis kicsi az ertekelesuk, nyilvan azert mert sok a 15 eves koztuk :D... Es felszeretnem hivni a figyelneteket kedved tinedzserek, de ez meg a 18 eveseknek is szol, a bulikon marha idegesitoen viselkedtek, es rontjatok a legkort, kb leneznek titeket de sosem veszitek ezt eszre :)... Szerintem oriasi problema hogy a mai 15 eveseknek mar a bulikon, cigizesen es pialason jar az eszuk. Aztan ha bajba kerultok, megvagytok szeppenve. Arrol nem is beszelve hogy az interneten mit muveltek :D Snapchat, instagram, kismillios facebook profil, kesz media ferto :). Remelem felnottkent jot fogtok nevetni majd magatokon :)
2017. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
56%
Hazibulin 19 evesen voltam, 15 evesek tarsasagaban, kedves szulok, higyjetek el, hogy izig verig a mertektelen alkohol fogyasztasrol szol(kb hogy ki tud tobbet inni, aki meg nem, az gaz.) es termeszetesen a szexrol, az erre kialakitott szobaba ugy jartak egymas utan a frissen kialakult tini parok, mintha WC lenne
2017. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!