Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Beszéljek vele...

Mit tegyek? Beszéljek vele vagy inkább tegyek úgy, mintha nem is tudnék róla?

Figyelt kérdés
Szóval hétvégén rájöttem, hogy apának van egy másik barátnője, aki olyanokat ír neki, hogy váljon el anyámtól és hogy ők egymásnak vannak teremtve. Többször találkoztak is, tehát a dolog nem koholmány vagy ilyesmi. Nem tudom mit kéne tennem, nem szeretném, hogy elváljanak és nagyon haragszom apámra. Olyanokat is írt ennek a nőnek, hogy csak a gyerekei miatt (miattunk) nem akar még elválni és hogy rengeteg kockáztat hogy ne bukjanak le.. Ui.: Tudom, hogy nem szép dolog más beszélgetését nézni, de csak véletlenül jöttem rá, és utána nem tudtam uralkodni a kíváncsiságomon.

2017. máj. 29. 22:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
43%
Én szóba sem állnék többet az apámmal, ha megcsalná anyámat. És nyugodtan lepontozhattok, csak magatokat minősítitek vele.
2017. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom mennyi idős vagy, de apád mondott valamit ami meg is adja az egész magyarázatot. Idézlek.

" Olyanokat is írt ennek a nőnek, hogy csak a gyerekei miatt (miattunk) nem akar még elválni"

Vagyis apád a szeretőjét nem szereti, csak szexuális vágyait elégíti ki. Apádnak esze ágában sincs elválnia, és csak addig tartaná meg a nőt, míg elvan vele.

Szóval azon kívül, hogy apád gerinctelen mert 2 nőt is az orránál fogva vezet, de válni biztos nem akar.

Mit tegyél?

Mond meg apádnak, hogy tudsz a viszonyról, és zárja le, vagy szólsz anyádnak. Nem kell jósnőnek lennem, hogy tudjam mi lesz. Apád kifog találni egy sztorit a szeretőjének, hogy miért kell szakítaniuk, és elfogja hagyni a nőjét. Mert nem szereti.

(ha fülig szerelmes lenne, akkor már rég elköltözött volna)

2017. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy otthagyná.:((( Mert most veszekedtek emiatt, de utána kimondták, hogy szeretik egymást. Én soha nem bocsátanám meg magamnak, ha miattam hagyna el minket.
2017. máj. 29. 22:54
 4/49 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, mennyi idős vagy?-

Hidd el nekem, hogy apád sosem akarja elhagyni a családját ezért a nőért. Hát persze, hogy szerelmet vallott neki, hiszen a háta közepére sem kíván egy veszekedést, vagy hisztit. A nőnek azt mondja amit hallani akar. Ennyi.

48 évesen el se tudom mondani, hogy munkám során hányszor hallottam ugyanezt a történetet. Valami sosem változik, ahogy ez sem. Apád a szokásos szöveget mondja amit a szerető hallani akar..

2017. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 Szalai Enikő 1985 válasza:
65%
Szerintem mond meg apádnak, hogy tudsz a dologról vond kérdőre őt, neked biztos nem fog hazudni, de szégyellni fogja magát lehet annyira, hogy ott hagyja azt a másik nőt.Így megnyugszol te is, hogy nem akar elhagyni titeket. Veszteni valód nincsen itt nem te csináltál rosszat, hanem ő.
2017. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
75%

" Én szóba sem állnék többet az apámmal, ha megcsalná anyámat. És nyugodtan lepontozhattok, csak magatokat minősítitek vele."


Minősítem, bizony. Pontosan azt jelentem ezzel, hogy már tízéves korom előtt kiléptem a sértődött, haragtartó kisgyerekkorból.

2017. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
67%

Beszélj apukáddal kettesben, nyugodt körülmények között. Mondd el neki, hogy véletlenül megtudtad és szeretnéd vele megbeszélni, mert nagyon bánt téged ez a helyzet.

Lehet, hogy ha apukád megtudja, hogy te tudsz róla, akkor nem fog találkozni többet vele, mivel a nőnek is azt írta, hogy ti, a gyerekei nagyon fontosak vagytok neki, és miattatok nem válna el.

2017. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
62%
" És nyugodtan lepontozhattok, csak magatokat minősítitek vele." - lepontoztalak, és ez a minősítés számomra tökéletesen megfelel.
2017. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon gerinces ez a hapsi: a gyerekeire hivatkozva atb-ssza a feleseget. Bravo!
2017. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, szerintem gondold át, hogy te mennyire szeretnéd, hogy a szülőd beleszóljon a szexuális életedbe... és ehhez képest mondj, vagy ne mondj valamit. (mert gondolom az evidens, hogy ha te beleszólsz apádéba, ő is beleszólhat a tiedbe)
2017. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!