Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, anyám az online...

Mit tegyek, anyám az online társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Kis faluban él anyám apámmal, egy olyan helyen ahol mindenki ismer mindenkit. Valaki írt nekem, hogy anyám biztos csalja apámat, mert látták online. Először nem akartam elhinni, de gondoltam ránézek (be tudok lépni az e-mailjébe), és tényleg fent van. Amit viszont ott láttam, az aggaszt. Volt egy fazon aki google fordítós magyarral írt neki és pénzt akart kicsikarni ilyen-olyan indokkal. A másik Európápa szeretne jönni és meghívólevelet kérne. Az a baj, hogy anyám 60 éves és mindent elhisz amit mondanak neki. Itthon az arany ékszereit nézegette és kérdezgette, hogy hol lehetne ezeket eladni? (persze jött a kifogás, hogy ha kórházba kerülne és hirtelen kell a pénz, stb...) Persze mondhatjátok, hogy anyám felnőtt és ha félrelép, eladósítja magát vagy bűnözőknek segít az a saját dolga. Viszont a társkeresőn minden második kép olyan volt, hogy vagy anyám meg én/tesóm vagy csak én tesómmal/férjemmel. Ezek közt volt olyan kép is amit én sehova nem raktam ki, csak privátban küldtem át neki. Mit tegyek? Azokat a képeket letöröltem amin én vagyok, de privátban is küldözgeti ezeket az idegen férfiaknak. Szembesítés? Tagadni fog mindent.

2017. júl. 10. 11:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
34%

"Azért, mert te egy ütnivaló ká vagy, aki arra sem érdemes, hogy levegőt vegyen, még nem lesz genyóság"


Áruld már el, hogy Te, aki ilyen kijelentéseket teszel, hogy maradtál eddig életben? Egyszer valaki nagyon be fogja zúzni a pofádat, ez tuti fix. Ja persze, arcba nem mered mondani senkinek, csak anonim.


Egyébként továbbra is tartom, hogy más magánügyeihez k urvára senkinek semmi köze. Itt legfeljebb a képeket kérheti számon, egyebet nem.

2017. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
17%

Egyértelmű, hogy gengszterek csapdájába került.


Törölj minden hozzáférést, fiókokat, jelszavakat, stb


Aztán csinálj neki másikat, e-mail címet, fiókot, mindent egy kicsit változtass, hogy ne tudják könnyen/hamar megtalálni.


Ha nem találják, más préda után néznek, ő meg lassacskán úgyis talál újabb "hódolókat", de talán nem esik újra ilyen gengszterek csapdájába.


Megbeszélni az ennyire elszállt emberekkel semmit nem lehet, úgysem hallgatna rád.

2017. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!