Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön a csajok soha...

A társkeresőkön a csajok soha nem írnak vissza senkinek vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?

Figyelt kérdés
prémium felhasználó vagyok már vagy 100 lánynál próbálkoztam így neten is és mégsem jön vissza válasz pedig vissza tudna írni ingyen

2014. febr. 26. 17:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Egyszer regisztrál fel lányként, elég gyorsan meg fogod érteni hogy miért nem írnak vissza.
2014. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
de én kedvesen írok neki meg minden, meg nem is tud mindenki üzenetet írni csak aki fizet tagdíjat tehát nem hiszem h milliónyi levelet kapnának amúgy meg egy csomó csaj folyton fenn van látszik h online és mégsem ír nekem vissza senki
2014. febr. 26. 17:38
 3/43 anonim ***** válasza:
8%

Egyszer regisztrálj fel lányként, elég gyorsan meg fogod érteni hogy miért nem írnak vissza.


(Bocsi, ez előbb félregépeltem, valószínűleg ezért nem volt érthető :)

2014. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
az én arcképemre írtak vissza.
2014. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
értettem elsőre is, lehet h rengeteg bunkó levelet kapnak de én nem ilyen vagyok, kedvesen írok, illedelmesen nem trágár vulgáris szexéhes módon
2014. febr. 26. 17:43
 6/43 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer regisztrálj fel lányként, elég gyorsan meg fogod érteni hogy miért nem írnak vissza!


Ja bocs, lemaradt a végén a felkiáltójel, gondolom ezért nem jött át hogy ez felszólító mondat.


Amennyiben még mindig nem érted, akkor azért nem írnak vissza, mert túl lassú a felfogásod. :) (ez kijelentő mondat volt)

2014. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
nem fogok felregisztrálni lányként, te meg vedd a fáradtságot és írd le a véleményed ha akarsz valamit ne durrogtasd itt a pocsék "humorod"
2014. febr. 26. 17:46
 8/43 anonim ***** válasza:
Én ezt nem viccből írtam, egyszer kipróbáltam és azóta tudom a választ a kérdésre, ezért nem kell itt feltennem feleslegesen. :)
2014. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Egymillió szebbnél szebb levelet kapnak. Elenyésző részük bunkó, trágár, tolakodó.


Ha mindre válaszolnának, napi több, mint 24 órát tölthetnének a társkeresőt böngészve.


És akkor akiknek válaszoltak, másnap írnak újabb levelet, plusz az új próbálkozók, ez már kétmillió levél a következő napon.

2014. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

1. akkor írd le a tapasztalataidat

2. nem logikus amit írsz, mert ha nem írnának vissza senkinek akkor miért lennének fent egyáltalán (sokan fent vannak naponta többször is akár) tehát valakikkel mégis van valami kapcsolat amit folytatnak...

2014. febr. 26. 17:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!