Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van bármi lehetőségem elérni,...

Van bármi lehetőségem elérni, hogy a szüleim ne erőltessék rám a közös hétvégéket?

Figyelt kérdés

24 éves egyetemista lány/nő vagyok(kinek melyik kifejezés tetszik)

Pár hónapja odaköltöztem a páromhoz, azóta "otthon" áll a bál, szüleimnek minden héten az a legfontosabb, hogy mikor megyek már haza, legyek otthon egész hétvégén, satöbbi. Ma mondtam nekik, hogy hétvégén elmegyünk a Balatonra a párommal, nem tudok menni hozzájuk, erre teljesen kiakadtak, hogy ezt hogy képzelem.

Elég fárasztó már minden áldott nap ezt hallgatni.. Próbáltam már beszélni velük erről, de annyit mondtak, hogy nekik mindig a kislányuk leszek, meg hogy ők a családom, szóval menjek csak haza hétvégente..

Hogy lehet leállítani őket? Ne beszéljek velük? De szeretném, ha normális viszonyunk lenne.

Mit tehetnék?


2017. júl. 11. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy ha nem hajlandóak elfogadni, hogy felnőttél, és saját kereseted és életed van, akkor sajnálod, de nem mész többet haza. Mondd meg, hogy eleged van abból, hogy gyerekként kezelnek, ami nem csak idegesítő, hanem megalázó is. Ha babázni akar anyád, akkor szüljön még egyet, vagy fogadjon örökbe, és akkor lehet elölről kezdeni a parancsolgatást. Eszem megáll, milyen emberek vannak, komolyan...
2017. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!