Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukám kikészít?

Mit tegyek ha anyukám kikészít?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy anyukám nem ért a számítógéphez és állandóan idegesít hogy csináljam meg neki ezt meg azt rajta és kérte hogy regisztráltassam fel facebookra mondom jól van ezt még megcsinálom neki beütöttem a nevét és kérdezem tőle milyen email címet adjak neki azt mondja nem tudom te vagy a számítógép zseni na itt már kezdtem idegesedni de beütöttem egy random email címet és kérdezem tőle milyen jelszót adjak neki mondja .... de ő akarja beütni ezzel nem lett volna gond ha nem úgy nyomkodja a gombokat hogy egy ujjal hogy ésssss megvan az első betű ésss a második nem érdekelt ellöktem és beütöttem a jelszót és ordítozott hogy mi a fa*szér kellet ellökni miért nem üthette be ő mondom mert olyan lassan ütöd be hogy örülök ha holnapra végzünk na ezután fel lett regisztrálva és ordítozik hogy:MIÉRT VAN ELŐBB A KERESZTNEVEM ÉS UTÁNA A VEZETÉK NÉV BAZ*DMEG HOGY LEHETSZ ILYEN SZERENCSÉTLEN

Mondom nekem is így van és sok embernek is ezután:ENGEM NEM ÉRDEKEL ÉN ÚGY AKAROM HOGY ELŐBB VEZETÉK NÉV UTÁNA KERESZT NÉV mondom oké majd máskor megváltoztatom és erre mondja:NEM MÁSKOR MOST!!!!!!!!!!

mondom oké akkor megváltoztatom most ezután

Kérdezem tőle hogy milyen képe legyen hogy megismerjék az ismerősei azt mondja nincs képe fogtam a mobilom mondom (van de nem mobilon vagy bármilyen fényképezőn) áljon be valahova lefotóztam bejelentkeztem a mobilommal az ő oldlára és beraktam profilképnek ezután kijelentkeztem a mobilomról és mondom neki el kell mennem dolgom van (haverommal találkoztam a duna plázában) éppen eszünk egy gyorséttermbe és felhív hogy xy bejelölte hogyan kell vissza jelölni mondom kattintson rá a megerősítésre azt mondja hol van mond neki most nincs időm erre szia mire haza megyek lehord egy utolsó senkinek hogy nem mondtam el hogy kell ezután felmentem és megcsináltam neki és elmondtam hogy kell visszajelölni és éjjel amikor már aludtam felsikít de úgy mint a horror filmekbe és felszaladok anya mivan láttál valamit? Mondja nem csak ráírt az xy-on facebookon és ezután kb rá 5 percre átjött egy 3-4 szomszéd (panelban lakunk) és kérdezi minden rendbe van e kell e hívni ide valakit.

Sztetek mit tegyek mert nem szeretném ha ez lenne minden éjjel



2016. szept. 3. 22:05
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Boccs a hosszú szövegért
2016. szept. 3. 22:06
 2/47 A kérdező kommentje:
Felszaladok=*beszaladok
2016. szept. 3. 22:09
 3/47 anonim ***** válasza:
68%
Költözz el!
2016. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2016. szept. 3. 22:19
 5/47 anonim válasza:
79%

Hat csupan uj neki fb meg minden ilyen social media 😁 nalunk azert nm sikitoznak de azert tolunk kernek persze ok is segitseget , e-mail hez meg ilyenek...

Sztem mond neki h probalja ugy felfogni mintha a telefonalna vagy SMS t irna marmint ez egy privat dolog es h nm kellenne ezen igy meglepodnie . Meg azert vigyazz ra h ne csinaljon gaz dolgokat fb on

Remelem tudtam segiteni!

😁 16/lany

2016. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Azzal nincs bajom hogy segítséget kér de mond meg őszintén mit reagálnál rá ha éjjel amikor mindenki alszik felsikít úgy hogy halja mindenki?

És azon kiakad hogy mittudomén nem Kovács Judit hanem Judit Kovács?

2016. szept. 3. 22:22
 7/47 anonim ***** válasza:
56%
keep calm and eat májkrém
2016. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
MOndd neki hogy iratkozzon be valami tanfolyamra, vagy forduljon valami magántanárhoz.
2016. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Uhh halistennek nalunk nem volt ennyire gond mikor ősök felmentek a facera :D
2016. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Nincs pénzünk magántanárra tanfolyamra pedig állítása szerint nincs ideje
2016. szept. 3. 23:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!