Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik valaki igy?...

Miért viselkedik valaki igy? Ennyire buta?

Figyelt kérdés
Anya 2 évig csalta apát akivel csak lehetett (apa anyát soha). Pár hónapja elváltak, apa nemrég elment randizni egy nővel (ismétlem mig házasok volták nem volt szeretője). Anya kiakadt hogy megcsalta apa (válás utan) és most mindnekinek azt mondja hogy ő a szegény feleség akit a férje csal (közben ő csalta 2 évig). Apámat minden nap szidja, terjeszti róla a rossz híreket. Apa még szereti ezek után is. Persze anyám szerint a válás oka nem az volt hogy ő csalta 2 évig ( sőt még nem is érzi magát hibásnak) hanem hogy apa talált a válás utan par hónappal magának másik nőt.Mert ha nem talált volna még "lehet kibekult" volna vele ( persze ahogy ismerem a szeretője megmaradt volna) Ez óriási butaság. MIÉRT viselkedik ig egy felnőtt ember? Arról nem is beszélve hogy ugy viselkedik a gyerekeivel mint az ellenségeivel és úgy gondolja jó szülő (tényleg soha de soha nem érzi magát hibásnak, soha nem ker bocsánatot)
2017. júl. 13. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem valami nagyon nincs rendben a fejében lehet elkéne menni doktorhoz vagy pszichológushoz beszélni.
2017. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Ez a szüleid magánügye, nem tudsz mit tenni.

Bár édesapád is megéri a pénzét, mert HA valóban szereti még édesanyádat, ahogy írtad, akkor minek hülyít egy másik nőt?

Édesanyád a tipikus mártír típus, mindig másra hárítja a gondokat, menekülj otthonról, amint lehet! Ismerek ilyen szülőt, teljesen tönkretette a gyereket a mártírkodással!

Édesapád új párját ismered már? Kijössz vele?

2017. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

2:már elváltak, akkor miért nem randizhat?


Kérdező: vannak ilyen emberek. Én szemtől szembe elmondanám neki ugyanezt, amit írtál.

2017. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Anyád ri.nc apád meg papucs röviden ennyi.
2017. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez a kérdés a napi kamu. ennyire hülye senki sem lehet mint az állítólagos anyuka. Aki a természetesen szent aput csalta, és a gyerek persze mindenről tud.
2017. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne lenne ilyen!

Sajnos ez az alaptermészete, nem tudsz vele mit kezdeni. :(

2017. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3.!

Tudom hogy elváltak. Csak azt nem értem h ja ezek ellenére is szereti az anyukát, minek van új párja? Elég szemétség nem?

2017. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Hiedelemnek hívják. Pszichológiai egyik gyakori éltetője.

Miért viselkedik így? Mert elhiszi magának, mit agya kitalál. Mindent meg lehet magyarázni szemszögéből.


Sok sikert. Próbálkozzatok kapcsolat megszakítani vele.

2017. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!