Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetek akkor is boldog az...

Lehetek akkor is boldog az életbe, ha a családommal nem alakult jól a kapcsolatom és teljesen meg kell velük szakítanom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen, lehetsz. A boldogsagra valo hajlam bennunk van, csak tudni kell elni vele. Titok: ne erdekeljen, hogy ki mit fog gondolni rolad.


Apam meghalt 25 eve, azota nem beszelek a testveremmel, mert ki akarta koltoztetni anyankat a hazukbol, hogy eladja, es hozzajusson az apanktol orokolt fel haz felehez.

Anyam leciganyozta a paromat (nem cigany, spanyol, es nem elek Magyarorszagon), azota anyammal sem beszelek.

Mas rokonok akkor sem voltak kivancsiak ram, amikor Magyarorszagon eltem, most, tizensok ev utan mar ne keressenek.

Boldog vagyok, a parommal szeretjuk egymast 15 eve. Miert kellene aggodnom barki rokonok miatt?

2017. júl. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Persze hogy lehetsz! Lépj tovább, és alakitsd ki a te kis saját életed. ☺
2017. júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kérdezhetem h miert szakítod meg velük a kapcsolatot? Hany eves vagy?
2017. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy lehetsz. Ha jól értettem, a családod elég durván visszahúzó, romboló volt. Ha megszabadulsz a "mérgező" tényezőktől, akkor lehetsz csak igazán boldog-hiszen nem fogod tök fölösleges dolgokon rágni magad.
2017. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Előtte nyilván fel kell dolgozni a veszteséget, szükség lehet egy lelki nagytakarításra, ami igénybe vehet kicsit vagy jobban, de utána jobb lesz.
2017. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz miatta lelkiismeretfurdalásod, akkor igen.
2017. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehetsz. Sőt, ha annyira gázos a helyzet, akkor csak úgy leszel igazán boldog, ha megszakítod velük a kapcsolatot. Személyes tapasztalat.
2017. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 14. 15:43
 9/11 anonim válasza:
Soha nem bantam meg, hogy az anyammal meg kellett szakitanom a kapcsolatomat. Hidd el, lehetsz boldog, söt, egy lehetöseggel kevesebb az összetüzesre a te kis csaladodban, mivel a te rokoni kapcsolatod mar nem szolhat bele a te, (ti) eletetekbe. Az en gyermekeim soha nem ismertek meg az en anyamat, nem is hianyoltak! Egyszer latta öt a fiam mar felnötten, de nem mozgatott meg benne semmit erzelmileg. A lanyom meg soha nem talalkozott vele. Fel a fejjel es iranyitsad a kis eletedet a boldogsag fele!
2017. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, de soha nem volt hiány érzeted emiatt? Anyád nem próbálta meg jogi úton elérni, hogy találkozzon a gyerekeiddel? Az enyém már most tulajdonként tekint a nem létező unokáira(is).
2017. júl. 14. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!