Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám kutatott...

Mit tegyek ha anyám kutatott a cuccaim között és megtalálta a cigimet?

Figyelt kérdés

Persze egyből letagadtam hogy nem az enyém csak nálam hagyták .

De félek hogy újra megtalálja és akkor nem mondhatom ugyanazt hiszen rá jönne

Mit tegyek kérlek segítsetek!



2017. júl. 17. 20:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%

Például szokj le?

Probléma megoldva.

2017. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
43%

Xddddd semmit, nálam is ez volt, persze egyből aztmondtam barátnőmé. Még akkor talán el hitte,mert barátnőm is pont akkor bukott le a cigivel és aztmondtam azért van nálam,hogy az anyja ne találja meg,de azóta nagyon vigyázok,hogy jól eldugjam, és ne legyen cigi szagom hazérve.

Pl fogsz egy könyvet a polcodon amit már nem használsz, kivágod a közepét és beleteszed, aztan vissza a polcra. Én mondjuk a hangszóróm belsejébe rejtegetem mióta megtalálta, de ott azóta nem kereste(mert láttam azota h fel vannak dúrva néha a cuccaim, persze egyből tudtam, hogy a cigit kereste). Hajrá 17/L

2017. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
Majd ha idősebb leszek és nem leszel ilyen buta, akkor ez a kérdés fel sem merül benned. Csak a lúzerek cigiznek
2017. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%

Dugd el jobban??? Mondjuk nem csoda, hogy nem jut eszedbe ez...

Káros szenvedélynek (???semmi élvezeti értéke nincs, szóval nem is lehet ennek nevezni), szóval pótcselekvésnek élsz, ahelyett pl, hogy sporttal vezetnéd le a feszültséget, ami nem kicsit olcsóbb is! Meglátszik mennyire nincs eszed

2017. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem viszed magaddal, Kérdező? Megmotozni csak nem fog...
2017. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
Ne cigizz. Igen szánalmas szokás.
2017. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%

Cigizel és még anyád szemébe is hazudsz?

Gratulálok! És ilyen emberek között kell élni...

2017. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%
Semmi gond. Akkor is majd hazudozz, amikor bekopog nálad a rákbetegség. Hátha elhiszi, hogy nem te hívtad.
2017. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%

Remélem megjegyezted egy életre,más holmijában nem kotorászunk,mert amit esetleg találunk az megváltoztthatja

alapjaiban a további életünket annyira,hogy azt sohasem kívántuk voln magunknak.Anyukád ezt vagy nem tudja,vagy az a szorgos vadászkutya típus amitől a férfinek is égnek áll...a haja.

2017. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
53%

Nem kellene oltogatni szegény gyereket, attól mert cigizik !

Miért nem mondod el neki hogy cigizel és minden megvan oldva, vagy talán dugd el egy olyan helyre ahol megsem nézi.. Pl a könyves dolog jó ötlet :) de jobb lenne mégis ha elmondanád, hogy várod majd el hogy bízzon benned ha hazudsz neki?:) egy jó kapcsolat alapja a bizalom ez pedig minden kapcsolatra érvényes is.

Az én anyám is először nem engedte meg, hogy cigizzek, de utána már megsem próbált leszoktatni róla.

18/L

2017. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!