Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám kutatott...

Mit tegyek ha anyám kutatott a cuccaim között és megtalálta a cigimet?

Figyelt kérdés

Persze egyből letagadtam hogy nem az enyém csak nálam hagyták .

De félek hogy újra megtalálja és akkor nem mondhatom ugyanazt hiszen rá jönne

Mit tegyek kérlek segítsetek!



2017. júl. 17. 20:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Nézd a jó oldalát: nem a műbránert találta meg.
2017. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
57%
azért fáj, mert az hamarosan heti, majd napi 1 lesz és csak növekedni fog a dózis. Mondjuk van aki a saját kárán se tanul...
2017. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

Elárulok esgy titkot. Ha anyukád nem cigizik (gondolom nem, ha kiakadna rajtad), akkor már rég tudja.

Nincs az a módszer, amivel eltünteted magadról a cigiszagot egy nemdohányos elől. Hacsak nem találkozol vele úgy 1 napig, és ruhát-hajat is mosol dohányzás után, meg persze le is tusolsz...


De ha cigizel, akkor ne titkold. Mondd meg, hogy a tiéd saját pénzből, es nem fog hatni rad a prédikáció meg hiszti.

2017. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%
Én sosem láttam értelmét dugdosni. Elöbb-utobb úgyis kiderül, jobb hamarabb átesni rajta.
2017. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha be is veszi a hülye mesédet, a szagodról régóta tudja, hogy cigizel...

Én is régebben alkalmi dohányos voltam, ha cigiztem akkor még hajmosás után is éreztem benne másnap a füstszagot.

2017. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem érezte szerintem még mert mentolosat szívok és a leggyengébb fajtát szóval nem erős de mentolos ízesítésű
2017. júl. 18. 00:15
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha ahhoz felnőttnek képzeled magad, hogy cigizz, akkor ahhoz is légy felnőtt, hogy vállald anyád előtt, és ne hazudj.

Anyád nem hülye, nem veszi be ezt a maszlagot, hogy valaki nálad hagyta, ennél gyengébb hazugság alig van.

2017. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontozol le mindenkit kis csitri, akkor is pontosan tudja, hogy cigizel :D B..szd ki az asztalra a dobozzal, aztán kész.
2017. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
64%
En is igy buktam le a szuleim elott. Eloszor meg tagadtam (sportolo vagyok, es igy kise neztek volna belolem.) aztan a kabat zsebembe maradt, vagy a fiokomba, es igen lattak. Sot akar ereztek is rajtam. Aztan azt mondtam, hogy csak bulikba neha elszivok par szalat. De miota sajat penzbol veszem a cigit, es mar egy ideje nagykoru vagyok nem szolnak. En azt mondom, hogy ulj le vele megbeszelni. A sajat kis zsbpenzedbol, vagy menj el dolgozni es abbol vegyel cigit. Mond el, hogy dohanyzol. Megolni nem fog. A masik lehetoseg, hogy jobban vigyazol, vagy nem gyujtasz ra.. 23/N
2017. júl. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nézzetek le nyugodtan de nem értem miért fáj nektek hogy havonta egyszer-kétszer megesik"


Nem fáj, csak szánalmas, amikor a kis tinik annyira felnőttnek képzelik magukat, hogy dohányoznak (teljesen mindegy, hogy ki milyent szív), közben anyucitól otthon meg összekakálják magukat, ha véletlen megtalálja otthon a dugicigit, és persze neki kell állni hazudni meg mindenféle bugyuta történetet kitalálni, hogy valaki csak nálad hagyta....Egyrészt anyád nem fogyatékos, tudja, hogy ez csak egy gyerekes hazugság volt, másrészt szerintem eddig is tudta, hogy bagózol. Aki nem dohányzik, az nagyon megérzi a cigi szagát, még akkor is, ha mentolos.

Ha szeretsz felnőttesdit játszani, akkor légy is felnőtt, és állj anyád elé, mondd meg, hogy néha elszívsz egyet és kész. Az viszont nevetségesen gyerekes, amikor a tinik bagóznak, közben meg otthon dugdossák, mert ha anyuci megtudja, vége a világnak....

2017. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!