Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális hogy a...

Mennyire normális hogy a feleségem csak egy szál bugyiban, vagy pucéran van otthon a tizenéves gyerekeink előtt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 23:04
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
A gyerekeket nem zavarja,csak mèg 8-10 évesen más mint 15 körül.
2017. júl. 19. 23:52
 12/34 anonim ***** válasza:
66%
A pszichológusok szerint a gyereknek a szülő aszexuális - és így jó. Bezavarhat a szexuális fejlődésbe az együtt alvás/fürdés/ meztelenkedés - teljesen feleslegesen. Legyen már egy felnőtt gyereket nevelőnek tartása, miért kell lekvárként szétmázolódni? Mellesleg a társnak sem jó, hogy ami egy intim együttlétnél a legfontosabb, legszebb lehet, a másik ember - profanizálódik és unalmassá válik. Nem jó a sok meztelen kép/film sem - mert elveszti sajátos ragyogását a szerelmes együttlét, ami két emberre tartozik, nyugodt helyre - nem az utcára, háztartási munkára és hétköznapi életre.
2017. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is mindig ilyen volt anyukám. Sőt még most is gyakran látom pucéran. Nálunk ez a normális. Két nővérem van, ők se voltak valami szégyenlősek, amíg együtt laktunk láttam őket meztelenül, bár nem olyan gyakran, mint anyukámat. Én viszont ennek ellenére, szégyenlős lettem, ahogy nőttem.

A lényeg, hogy szerintem nem fura.

20/L

2017. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
83%
Amíg a gyerekeket nem zavarja addig szerintem nincs gond. Szerintem serdülőkor lehet a választóvonal.
2017. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%
En sem vagyok prud es soha nem voltam szegyenlos a gyerekeim elott, de amint a serdulokorba ertek a fiuk eszrevettem hogy zavarban vannak ha ruha nelkul latnak vagy egyszal bugyiban. Igy azota nem teszem. Szerintem a feleseged se tegye. Kisgyerekkorban termeszetes, de serdulokortol szerintem mar nem jo otlet.
2017. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
71%
A gyerekek fiuk vagy lanyok? Mert az nem mindegy.
2017. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
68%

Ha a gyerekek ebbe nonek/nottek bele, akkor semmi gond nincs. Mi is maszkalunk bugyiban-meztelenul kirohanunk a konyhaba, akarmi. Ferjem is, en is. A gyerekek 9 eves fiu, es 12 eves lany. Nudira jarunk szuletesuk ota. Ez a termeszetes.

Ne legyel prud.

2017. júl. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
62%

Utolso,

A fiu 9 eves az mas. Majd nezd meg, hogy 5-6 ev mulva gond lesz-e...

2017. júl. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
42%

#12

Te hülye vagy. Akàrcsak az áltudományos pszichológusok. Erre nem lehet mást mondani. Én sokat aludtam együtt a szüleimmel, apuval még ma is megfürdök simán. Semmi bajom nem lett tőle. Inkább a prűdség káros a szexualitásra. Lásd pl az olyan anyákat, hogy tampont / betétet sem vesznek a lánynak, mert ribis dolog a nemi érettség. Inkább egy bugyis anya, mint egy ilyen.

Ja és anyu sokszor szoptatja előttem a kisbaba tesóimat. Nem hat meg.


15/f

2017. júl. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
56%
Én a legtöbb esetben meztelen vagyok itthon előtte de semmi gondot nem jelent!36N
2017. júl. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!