Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális hogy a...

Mennyire normális hogy a feleségem csak egy szál bugyiban, vagy pucéran van otthon a tizenéves gyerekeink előtt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 23:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A gyerekek egy fiu,egy lány.
2017. júl. 20. 06:31
 22/34 anonim ***** válasza:
65%

Most gondold el milyen perverzek vagyuk mi ha minden nyaron 2,5 honapot nudista strandon nyaralunk ...

Csupa meztelen ember kozott ...

Es.otthon sem gond meztelenul lenni egymas elott


Ha a gyerekek abban notek fel akkor nem lesz nekik kellemetlen hozzaszoktak mar

2017. júl. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
#22,nem vagyok prüd,és nem tartalak perveznek,csak nem tudtam hogy kezeljem a helyzetet.
2017. júl. 20. 06:56
 24/34 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, nem vagy prűd, csak szemérmesebb, mint a feleséged. Kérd meg, hogy rád való tekintettel vegyen fel egy lenge kis ruhát vagy fürdőruhát.
2017. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem ilyen alul nyitott 100% csipke bugyiban van, akkor szerintem nem gáz.

De a gyerekektől függ,hogy mennyire zavarja őket.

2017. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
81%
Jelentem, hogy az apukám fürdés/zuhanyzás után nyáron rendszeresen keresztülment a lakáson meztelenül, és felnőttünk úgy a nővéremmel, hogy pszichológiailag teljesen egészségesek és épek vagyunk mindketten.
2017. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%

Pont ezen filóztam valamelyik nap. A fiam még csak egy éves, így bàtran vagyok itthon bugyiban és melltartóban. Azon gondolkodtam, ha már közösségbe megy, akkor fel kell-e öltöznöm, hiszen lehet mindenkinek azt meséli majd, hogy "csupaszon" vagyok itthon. Meg mikortól lesz ciki neki. Kb 6-7 éves kortól?

Bár meg kell vallanom frusztrál hogy a saját házamban nem öltözhetek úgy ahogy akarok, de alkalmazkodnom kell. :D Majd meglátjuk, a gyerek mennyire toleráns. ;)

2017. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Doctor Manhattan ***** válasza:
80%
Aztán jól néz ki az asszony?
2017. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
72%
Más férfi örülna ,ha a felesége egész nap meztelenül,vagy maximum egy apró bugyiban tevékenykedne egész nap otthon.
2017. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
82%

én azt nagyon gáznak tartom, hogy a 15 éves fiú együtt fürdik az apjával, komolyan.

am én még egyedül sem vagyok meztelen, mindig van rajtam egy kis trikó meg bugyi. engem nagyon zavart, hogy anyukám sokat volt meztelen otthon.

2017. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!