Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a hálátlan?

Tényleg én vagyok a hálátlan?

Figyelt kérdés

Nem nagy dologról van szó,de akkor is rosszul esik és nem értem,hogy miért én vagyok a hálátlan dög.


Szüleim elmentek vásárolni,de anya már előtte mondogatta,hogy látott ilyen-olyan futócipőket.Többször elmondtam neki,hogy nekem nem kell másik cipő.Van már egy tornacipőm(még szeptemberben vettük).

Most még hazajött és vett nekem egyet...Tudom,hogy nem akart rosszat ezzel,de direkt elmondtam,hogy nem kell.Egyébként kényelmetlen is.Elmondtam neki,hogy visszaviszem én,meg hogy kényelmetlen és nincs is rá szükségem.Pénzt visszaszállítják,szóval nincs semmi gond.

Erre kijelentette,hogy én egy hálátlan dög vagyok Ő.o


Igaza van ?Tudom kis dolog,de rosszul esik!



2017. júl. 22. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát szerintem nem vagy egyáltalán hálátlan, szóltál előre, hogy semmi szükséged egy újra. És amúgy is, pont a cipővásárlás az aminél neked is feltétlenül ott kell lenned, hogy felpróbálhass többfélét és akkor legalább azt választhatod ki amelyik tényleg kényelmes és tetszik is. Eszembe nem jutna a fiamnak úgy cipőt venni hogy ő nincs ott ... még ha valami strandpapucsról lenne szó...

Ülj le anyukáddal és mondd meg neki, hogy te nem akarsz hálátlannak tűnni, de sajnos nem is kényelmes és tényleg nincs is szükséged rá. Esetleg ha valami másra lenne szükséged helyette akkor azt említsed meg neki.

2017. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Sajna az vagy! Örülj hogy meglepett vele. Más egy puszit se kap. Ha valóban nem jó, ok vidd vissza, de ha csak dacból mondtad akkor bunkó is vagy! Kérj bocsánatot anyudtól.
2017. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ôrülök neki,hogy meglepett vele,de elmondtam neki,hogy nem kell cipőt venni nekem.Még meg is köszöntem neki!

Először nem akartam visszavinni,mert hát csak megvette nekem,de nem jó !Azt mondja, hogy egyforma lábunk van pedig nem !Egy mérettel nagyobb a lábam mint az övé.Elöl is már majdnem kicsi+ a bélése mindenfelé nyom.Inkább visszaviszem,mert így csak kidobott pénz hogy nem használhatom.Mondtam anyának,hogy ha rá jó,akkor inkább ő használja,de neki nem kell.

2017. júl. 22. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Basszus 2-es ne legyél már ennyire hülye. Miért lenne hálátlan? Azért mert világosan megmondta az anyjának, hogy neki nem kell cipő, de a drága anyuka leszarva a gyereke akaratát mégis vett egyet?

Ugyan már, ne légy nevetséges. Persze, elhiszem, hogy te padlót csókoltál volna, ha te kapsz ilyet, de itt most nem rólad van szó.

2017. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem vagy hálátlan, mert szóltál előre, hogy semmi szükséged rá. Na meg egy futócipőnél fontos szempont, hogy kényelmes legyen, nem is értem, miért vette meg anyukád úgy, hogy te nem próbálhattad fel előtte. Ha kicsi és nyom, akkor nem is fogod tudni használni.
2017. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
A cipő pont az az árucikk, amit felpróbálás nélkül nem veszünk meg (még ajándékba sem), ezt egy felnőtt embernek (pláne nőnek) tudnia kell.
2017. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 I noor Y ***** válasza:
8%

Ez tipikusan az a szituacio amikor egyikotok se akart rosszat a maiknak megis negativ hangulat lett a vege

Ennek az oka a rugalmatlansagotok

De egyebkent az egesz szituacio szerencsetlenul jott ki ugy h ne ez legyen ez onertekelesed alapja


Ui: sprinteknel jol jon a futocipo goleg ha a palya ahol futtok rossz minosegu

En azert serultem meg mert egy egyszeru cipobe futottam :( ( sztem)

Azota ..felek sprintelni

Ugyhogy elfogadhattad volna de a te dontesed volt...tudtad mivel jar

2017. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem mindketten hibásak vagytok. Ő úgy gondolta szerintem hogy csak azért mondod mert nem akarsz magadra költeni, ő meg jót akart neked ezzel hogy lesz egy cipőd. Viszont nem vette figyelembe hogy te tényleg nem akarod . Egyebkent ruhat nem vennek soha a gyerekem nelkul csak akkor ha tudnam 100% osan a stilusat illetve a meretet. De ot is meg tudom erteni mert nekem is rosszul esett volna ha veszek valamit te meg kijelented h nem kell es visszaviszed. Rosszul reagaltatok le mindketten. Normalisan meg kellett volna beszelnetek elotte. Egyikotok sem halatlan
2017. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem miért lenne a kérdező bármiben is hibás. Mikor velem csinálta anyám ugyan ezt, akkor se értettem soha. Ha valaki egyértelműen, határozottan, többször is kijelenti, hogy nem kell neki x dolog, akkor mi a búbánatos lóf_szért kell mégis megvenni? Utána meg valami rejtélyes okból az a hibás meg a hálátlan, aki nem borul könnyek közt hálálkodva térdre valamiért amiről megmondta, hogy nem kell neki. Akárhogy töröm a fejem, egyszerűen nem értem...
2017. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hálátlan dög?" Hmm. Ez azért durva egy Édesanyától.

Ha szóltál, hogy nem szeretnél olyan cipőt, és nem is kényelmes, miért lennél hálátlan? Már csak azért sem vagy az, mert visszaviszed, holott Ő vette.

Nyugi, az Én Anyukám képes volt úgy megvenni dolgokat, ami Neki tetszett, de tudta, hogy Nekem nem teszik, hogy ott voltam Vele. Egyszer egy csípőnadrágot vett úgy. Hiába mondtam Neki, hogy kinn lesz belőle a valagom és se télen se nyáron nem egy praktikus viselet, nem hallgatott rám. Megvette, de később belátta, hogy igazam volt. Végül csak elhordtam. Egyszer egy rojtos így kabátot vett meg. Ehhez tudni kell, hogy Én eleve nem szeretem a feltűnő, slampos, hippy-divatos ruhadarabokat. Azt is hazavittük. Végül észrevettem, hogy az egyik rojt sallangosan volt nyírva. Sikerült rábeszélnem, hogy visszavigyük az eladónak. Amikor mondtam az eladónőnek, hogy miért cserélem be, szó szerint ezt mondta: "Azért hozod vissza, mert a rojt így van nyírva? Besz*rok rajtad." :D Az Anyák általában jót akarnak, de nem biztos, hogy a gyereknek az tetszik, ami Nekik.

2017. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!