Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Többször is szóltam, mégsem...

Többször is szóltam, mégsem keres anyu pszichológust (? )

Figyelt kérdés
több éve, hogy félek az emberektől. Az egész még általános iskolában kezdődött lelki bántalmazások miatt. Anyunak már szóltam, nem egyszer, nem kétszer mégis csak beígéri, hogy keres egyet. Legutoljára meg arról akart meggyőzni, hogy ezen nem tud segíteni egy pszichológus. Lehet igaz, de mondtam neki, hogy én jobban érezném magam, ha tudnék erről valakivel beszélni. Akkor azt ígérte, hogy majd nyáron. Még mindig semmi. Úgy érzem, nem tudom megértetni vele magam. Tanácsokkal eltudnátok látni? 15/l

2017. júl. 26. 17:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos is adhat beutalót, illetve ha kezdődik a suli az iskola dokival is beszélhetsz, hogy mi legyen.
2017. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Mindenképpen fordulj vagy az iskolapszichológushoz vagy a háziorvosodhoz. Szerintem, ha normális az osztályfőnököd, neki is elmondhatod, hogy ez a problémád, de úgy érzed, hogy anyukád nem veszi ezt komolyan, ezért szeretnél beszélni az iskolai pszichológussal. Egy normális tanár szívesen segíteni fog neked ebben! Ha nem az osztályfőnököd, akkor egy másik tanár, akit kedvelsz - ha van ilyen. Ha nincs, akkor marad a háziorvosod. Vagy ahogy az előttem szólók írták, tinédzserek számára fenntartott segélyvonal, ahol azt biztosan meg tudják mondani, hol kaphatsz ingyenesen segítséget. Ne félj segítséget kérni, ha úgy érzed, egyedül nem tudsz ezen túllendülni. Ezek az szolgálatok, emberek pont erre vannak kitalálva, hogy támogatást nyújtsanak!
2017. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Lehet azért mert esetleg anyukád úgy gondolja,hogy nem elég jók hozzá az anyagi körülmények.
2017. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!