Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TB-s pszichológust hogyan...

TB-s pszichológust hogyan kérhetném meg arra hogy találkozzunk többször?

Figyelt kérdés

Ez a 2 havonta 1 alkalom elég kevés nekem , de tudom hogy elég sokan járnák

mégis , nem szokták mások is megkérni ? esetleg nagyon bunkóság lenne ha felajánlanám hogy fizetnék is ?

mert elég jól kijövünk , nem akarok mást keresni de ez így tényleg kevés


2011. ápr. 18. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van magánrendelője, keresd fel ott. Számíthatsz 10 ezer ft.-ra óránként.
2011. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy lenne neki
2011. ápr. 18. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg, hogy magánbetegként foglalkozna e veled?
2011. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdemes megkérdezni, vállal-e magán-pszichoterápiát.

Ha nem, akkor keress egy olyat, aki magánrendelésen gyógyít, biztos okkal kevesled az üléseket. Egyébként ilyen kevés alkalom nem is lehet hatékony, csak sajnos TB alapon rendszeres (heti 1) psz.terápiára nem igen van lehetőség.

Sok sikert!

2011. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Ez bizony kevés,addig olyan sok minden történik az emberrel hogy már arra sem elékezik hogy hol hagyták abba. Még szinten tartáshoz is kevés,hát még ha terápiára gondolok amelynél figyelemmel kell kísérni és beszámoltatni a beteget. Kár hogy kénytelen így szétforgácsolni magát a pszichológusnak de lehet hogy óriási beteganyagot kénytelen látszólag ellátni. Mikor én jártam a heti egy belefért,mikor már jobban voltam kétheti egy lett. Mostanában csak gyógyszert felíratni járok havonta egyszer,de jártam évekig kis kihagyásokkal.
2011. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pszichoterápia legalább heti egy alkalmat igényel, ettől kevesebb szerintem túl komolytalan. Én a helyedben nyíltan megmondanám neki, hogy túl kevésnek találom az kéthavonkénti találkozást. Nem éri meg sumákolni, mert rólad van szó.

Ha neki nem megfelelő, akkor keress mást vagy kérd meg, hogy ajánljon valaki mást.

2011. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!