Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt hogyan lehet kezelni,...

Ezt hogyan lehet kezelni, feldolgozni?

Figyelt kérdés

Elég hosszú és bonyolult történet, de megpróbálom elmagyarázni.

Apukám 10 évvel ezelőtt összejött egy nővel, megcsalta anyukàmat.

Ez 5 évvel később, 2012-ben derült ki, legalábbis nekem anya akkor mondta el. Rossz időszak volt, sokat sírt anya. Aztán utána nem is tudom mennyi idővel később, talán két évvel ezelőtt apa elkezdte visszakuncsorogni magát amyához, miközben a szeretője ott volt neki. Így egyfajta se veled-se nélküled kapcsolat volt anya és apa között. Míg eltartotta a másik nőjét, munkát adott neki, kocsit, lakást vett, nyaralást is fizetett stb.

Bár anya már nem igazán érzett iránta semmit, amit meg is értek ezek után, nem mondta ki a nemet, tehát nem volt hivatalosan vége a kapcsolatuknak. Itt vagyunk mi a testvéremmel, közös vállalkozás, minden.

És apa az utóbbi időszakban(az elmúlt két évben kb) próbál több időt velünk lenni, hogy egy család legyünk, elmentünk ide-oda. Amit egyáltalán nem bánok.

Bár tudtam/tudtuk, hogy ott van neki a nő, én azt reméltem minden rendbe jön, már nincs köztük semmi.

Erre ma anyán láttam, hogy nem stimmel valami, apa is fura volt. Először azt hittem megint veszekedtek, mert sokszor szoktak. Pont a kapcsolatuk miatt.

De a mai más volt. Anyával beszéltem, és egyszercsak kibökte, hogy apa nője terhes.

Iszonyatosan lesokkolt a hír. Anyát is, természetesen. Apa mondta el neki, hogy 3 hónapos terhes, nem vetetik el stb. Próbált szépíteni a dolgokon, hogy ő nem akarja a babát, meg nme akarja a nevére venni. De úgyis támogatni fogja, meg ha meglátja a babát, másképp fogja gondolni. Igen jó szívű, ha lehet ilyet mondani, mindenkinek próbál segíteni anyagilag is, nekünk is mindig megadott mindent. Viszonylag jómódú, több vállalkozása is van, 50 éves. A szeretője 30...

Ebből szerintem mindent le lehet szűrni.

Nagyon fáj a dolog, eddig csak anya mondta el, várom, hogy apa mikor fogja.

Szerintem nagyon felelőtlen döntés volt gyereket csinálni egy pénzéhes k****-nak, 50 évesen, sok hitellel, tartozással miegymás.

Igaz, az anyagiakhoz meg igazából a döntéseihez sincs sok közöm és beleszólásom, de kiakaszt, hogy ennyire nem látja tisztán az egészet.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?


2017. júl. 27. 01:39
 1/5 anonim válasza:
Fogadd el hogy ez így van majd megoldódik valahogy.
2017. júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem anyukádnak ott kellene hagynia apudat végleg. Egy nőnek kell, hogy legyen ennyi önbecsülése még ha egyedül marad is akkor. Ne haragudj tényleg, de ez a helyzet olyan megalázó lehet egy nőnek, hogy megcsalják folyamatosan. :/

Viszont ha meg a megcsalás nem zavarta, mert visszafogadta, akkor miért ne fogadnátok be apud szeretőjét és a kisbabáját is a családotokba?

Igazából szerintem azért, mert valójában igenis zavarta a szerető anyudat és igenis megalázva érzi magát, csak nem mer változtatni mert fél hogy akkor egyedül maradna.

Pedig igazából ő volt az aki engedte hogy ő maga ilyen helyzetbe kerüljön.

De amúgy sok nő van így. Jobb később változtatni mint soha.

De nem lehetetlen.

2017. júl. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
szia, ezt majd a szüleid elintezik, az élet nem habostrota neked is rá kell jönnöd. a ferfiak sajnos ilyenek, kalandoznak, nem csak apukád.. a többi is ilyen!! en ismerek olyat aki 3 gyerek mellett félrejárt a pasi, a felesege meg mindig vele van, pedig tud a dolgokról, most született az 5. gyerekük.attól h 30 eves a nő még szeretheti apukadat.probald elfogadni.
2017. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt aki a leginkább hibás, az az anyukád. Bocs, de ő pont olyan pénzéhez, mint a másik nő. 10 éve tűri, hogy folyamatosan megalázza az apád, csak mert így van pénz?
2017. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukádnak kell lépnie... ennyi önbecsülése nincs, hogy 10 éve tűri ezt az egészet?

Apukád is megéri a pénzét, ha összejött egy ilyen pénzéhes nővel... akkor ezek szerint akkor volt 20 éves.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de ezt Anyukádnak kell megoldani, elválnia apukádtól. Ez olyasmi, amit nem lehet eltűrni, és egy nőnek sem lenne szabad hagynia, hogy így megalázzák!

2017. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!