Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám szerint degenerált...

Apám szerint degenerált vagyok. Hogyan bizonyítsam hogy téved?

Figyelt kérdés
Apám elég régimódi. Szerinte az a férfias ha valaki folyton a futball-ról beszél és 20 éves korára már megvolt neki a fél város, ahogy ő fogalmaz. Én nem ilyen típus vagyok. Volt már párkapcsolatom, de nem vagyok az a nagy csajozós típus. Volt barátnőmmel 2 évig voltunk együtt, azután szakított velem. Apám azt is nehezményezi, hogy inni is alig szoktam, nem lehet velem "közösen piálni, felönteni" ahogy ő fogalmaz.. Már kezd elegem lenni abból, hogy sehogy sem tudok neki megfelelni. Bármibe fogok bele, neki mindig ellenvetése van és szerinte nem nekem való. A tanulást sem díjazza, mert ő mindig a kétkezi munkában hitt. Most egyetemre járok és amiatt is csak az ekézést kapom tőle. Azt is vágta már a fejemhez, hogy a családba nem illik egy "aktatologató", mert szerinte az nem eléggé férfias, tisztességes szakma. Gyakran kikészít idegileg, amint tehetem itt hagyom és inkább albérletbe megyek, mert ezt már nem lehet bírni. Ti mit tennétek a helyemben?

2017. júl. 29. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

Talán, mert annyi eszed van, mint e diplomásoknak:


https://www.youtube.com/watch?v=PyMhBoqjAvk


Továbbá:


https://www.youtube.com/watch?v=3gur_Rj2UCs


S ezek tények...sajnos.

Ki a fene lenne büszke egy "aktatologató adattárolóra", tehát egy gondolkodásképtelen agyatlanra, aki csak bemagolt és aszerint tesz átgondolások nélkül...az élet területein meg egy nulla, egy polcot sem képes felrakni...


Aki a focit, piálást férfiasítja meg a csajok mennyiségét...magánügy, de szerintem a minőség értékesebb.


Kérdésedre viszont...igyál narancslét (sz@rd le dumáját) és húzzatok ki egy pályára focizni és ott legyen férfi, ne a tv előtt;)

2017. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%
menj el nyárra edzeni egy box klubba, aztán amikor iyleneket mond adjál neki jó nagy combosokat. :D
2017. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Apád nem régimódi, hanem műveletlen, egyszerű, és iszonyat buta.
2017. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy mit tennék? Mivel még mindig a "felönteni" részén szakadok, hát... én felöntenék vele. De komolyabban, konzervatív, én adnék neki egy kis teret, benne lennék néhány programjában (hehe... felöntés), de nem változtatnék grasztikusan az életemen :D Az egyetem nagyon is jó dolog, rosszul lássa a helyzetet.
2017. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Már bocs, hogy ilyent mondok, de az apád egy tipikus magyar mentalitású, ha nem van a száz ezredik foci-sör-fotel rajongó, akkor senki vagy, egy gyökér és amiket sorolhatnám. Tisztelet a kivételnek! Iszonyatosan bunkó, beképzelt, szűklátókörű ember, aki a Magyar-Andora meccs miatt az egész magyart elküldi a halálba, Dzsudzsákkal együtt, meg hogy ő "jobban csinálná", de tavaly az EB-n csak úgy nyalta a magyarok seggét és egy hét évestől is kikapna fociba. Tényleg bocsánat, hogy ilyeneket írok, de van egy ugyan ilyen ismerősöm. Viszont egyátalán nem hibáztatlak, hogy ő a példaképed, mert nekem olyan helyzetem van, hogy egy 26 éves a példaképem, de annyira semmibe vesz, és szerintem utál. Sok sikert neked és hagyd ott az apádat, mond el neki, hogy megakarsz felelni neki, erre az a hála, hogy leszégyenítsen a tudatlanok hülyegyerek szintre egy alkoholista f**z. Ha lepofoz, pofozz vissza, nem érdemel tiszteletet szerintem. Állj ki magadért!
2017. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!