Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van az anyámból! Hogy...

Elegem van az anyámból! Hogy költözhetnék el a bátyámhoz?

Figyelt kérdés

Anyám 54 éves és mióta kirúgták a munkájából, azóta a testéből él. És hiába könyörgök neki, hogy keressen egy normális állást, meg se hallja, tojik rám. Pedig 2 évvel ezelőtt olyan jó anya volt, de tényleg, mindig megvédett és sokat mondta, hogy szeret, de már ezt a szót sem hallom tőle. :(

Ráadásul minden nap én takarítok, én mosogatok, én rakom be a ruhákat a mosógépbe, én etetem meg a kutyákat, én főzök. Igazából szívesen csinálom őket, nem túl sok munka, csak nem kapok egy ”köszönöm”-öt sem tőle. :(

Van egy 41 éves bátyám, aki csak a féltestvérem(hosszú sztori), de nagyon jóban vagyunk egymással és a családjával is jóban vagyok. Szerintetek meglehetne oldani azt, hogy hozzájuk költözhessek?

14/L



2017. júl. 30. 05:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
54%

A 41 eves batyadat kerdezted mar errol az O csaladja mit szol hozza?

Szerintem ezt veluk kellene megbeszelni elso korben, utana lesz csak aktualis a hogyan.

De mindenek elott anyaddal kellene tisztazni a helyzetet, es lehet neki kene segitseget szerezni, megrottyant a kirugas utan, bar nem tudom 54 evesen mennyit kereshet a 18-20 eves macak kozott...mar bocs, de ez a resze a kerdesednek szamomra eleg keptelenseg....

Na meg apad hol van?! Mar azota a 3. (4., 5.) nonek csinalt gyereket / csaladot?

De nem tisztak itt a viszonyok....unatkozol?

2017. júl. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
31%
futtasd, és k3lérj részesedést, a pénzből meg költözz el,a hős utca olcsó, közel a belvároshoz
2017. júl. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
30%

Ha 54 éves anyukád a testéből tartja fenn azt a kócerájt ahol éltek, akkor összeteheted a kezed és hálát adhatsz istennek, mert az ő korában kuncsaftot találni nagy művészet. Az hogy nem hálálkodik, amiért teszed a dolgod még meg is értem, te sem hálálkodsz, hogy van hol laknod, és van mit enned, van villany, ami kell a mosásoz, van gáz ami kell a főzéshez, van egy kutya amit levihetsz sétálni. Anyádnak meg csak a teste van amit részeg palik használnak, hogy neked legyen hol létezned, legyen mit enned.

Persze, menekülj csak a bátyádékhoz, de készülj fel ott sem te leszel a királynő. Itt csak kettőtökre takarítasz, mosol főzöl, viszed a kutyátokat sétálni, de ott a bátyádék családjára is neked kel majd a leggázabb dolgokat megcsinálni mert ha majd egy kicsit leülsz, akkor majd megkapod, hogy a nyakukon élősködsz és eltartatod magad. (Aztán majd gondolkozhatsz, hogy ha akarsz magadnak egy ruhát, még a végén neked is a testedet kell majd felkínálnod valakinek, hogy legalább legyen egy rongyod, amibe ki tudsz menni az utcára.)


Nem vagy irigylésre méltó helyzetben, de isten hozott a való világban.

Az egyedül álló anyák 20-25% így biztosítja a gyerekének a megélhetését (de legalább nem dobják ki őket az utcára.)

(Anyád nem boldog attól amit tesz, de tudja a kötelességét, hogy neked enned kell és kell hol laknod.)

2017. júl. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

A bátyám 100% biztos vagyok, hogy belemenne, hisz tudja milyen az anyánk. És szerintem a családja is.

Anyám a korához képest elég fiatalos, jól tartja magát, sokan 35-nek is kinézik őt, és ugye vannak az olyan pasik, akik az idősebb nőkre buknak... na ők pont ilyenek.

Nem tudom mennyit keres, nem szokott velem beszélni, csak ad egy 10-est és mondja, hogy mennyek le a boltba.

Apámról, ha nem haragszol nem szeretnék beszélni.

Tudom, nyár van, most sokan kamuznak, de én nem kamuzok. Persze nem muszály elhinni, már megszoktam, hogy sehol sem tudok segítséget kérni. :(

2017. júl. 30. 06:33
 5/38 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatom az 1-esnek ment.
2017. júl. 30. 06:35
 6/38 A kérdező kommentje:

Mármint válaszom...


#3, Én ismerem a bátyámékat, nem te. Nem olyan emberek, akik csicskáztatnának.


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 30. 06:45
 7/38 anonim ***** válasza:
39%

Ertettem a celzast, de milyen segitseget varsz idegenektol?

Na haragudj, de az, hogy neked nem tetszik az, hogy anyad mibol fizeti a rezsit meg az etelet, meg hogy neked be kell segiteni a hazimunkaba meg azert nem a vilag vege. Mondtam, elobb a batyaddal beszeld meg, aztan majd ok, a felnottek elintezik egymas kozt. 14 evesen neked ebbe igy most nem sok dontesi jogod van...hacsak nem ohajtod anyadat lecsukatni prostitucioert....

2017. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként az volt a kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy a bátyám legyen a gyámom, nem az, hogy ki akar bele szólni a családi ügyeimbe.
2017. júl. 30. 06:58
 9/38 anonim ***** válasza:
8%

54 evesen már nem kapkodnak érte a munkáltatók. Nyilván nem az volt élete alma, hogy prostituált legyen.

Eltart téged. Te anno megkoszonted neki mindig, amikor mosott, főzött, takarított rád?

A feltestveredhez nem koltozhetsz, csak ha anyad engedi.

2017. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#9, Én mindig megköszöntem anyámnak, hogy főzött rám, hogy mosott rám, hogy kitakarított a házban.

Egyébként meg nem írtam le anyámat teljesen, hogy milyen ember, a lényeg, hogy nem bírok már vele élni. És nem az miatt, hogy miből keresi a kenyerét, hanem az miatt, mert le sem sz***r.

Persze, lehet hülyének meg ostobának nézni, mert a gyerekek hülyék meg ostobák, de ti is elmenekülnétek előle!

2017. júl. 30. 07:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!