Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Szerintetek hány éves...

Szülök! Szerintetek hány éves korban veszítse el a gyerek a szüzességét? (Fiú-lány)

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 08:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%
Miért kéne ELVESZÍTENI? Miért nem azt tanítják a szülők, hogy a szüzesség egy érték és azt ODA KELL AJÁNDÉKOZNI az arra érdemesnek?
2017. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Én 16 éves voltam, jól időzítettem, de nem ezt tekintem kiindulópontnak. Ez egyedi dolog, ráadásul többtényezős. Kell hozzá egy fajta testi és lelki érettség, meg nem árt egy olyan pár, akivel kölcsönösen tisztelik egymást és erösen vonzódnak egymáshoz. Ha ilyen nincs, hiába áll készen valaki. Ha én 16 évesen nem találok ilyen partnert, akkor később történik meg. Van az az alsó korhatár, amire azt mondom, hogy általában még nem érett senki sem, de ezeket a dolgokat összességében nem lehet számokkal kifejezni.
2017. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%
20 alatt még gyerek az illető, ezért nem képes felelős döntést hozni.
2017. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%

11#


tudod kinek kéne egy szűz 2X éves csaj... adja oda másnak az ajándékot, én nem akarok ilyenekkel bohóckodni

2017. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
16+
2017. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
16%
Bohóckodni?? Ja, hogy te is azok közé tartozol, akik csak beleürítenek a csajokba, aztán megy tovább...
2017. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem, azok közé tartozik, akiknek nincs annyi tapasztalatuk, csak a szájuk nagy, hogy tudják hogy kell bánni egy saját testét és vágyait ismerő, ám szűz 20 évessel. Majd ha felnő, akkor másként fogja gondolni.


Én 17 feletti életkort mondanék, de ez függ attól hogy mióta vannak kapcsolatban és mennyire érett(testileg és lelkileg) a gyerekem, mennyire ismeri a védekezési módszereket.

2017. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
Amikor akarja, 14-15 fölött. Addig azért nem kéne, de utána szerintem nem korhoz, hanem a párjához, az ismeretségük/kapcsolatuk hosszához és a köztük lévő bizalomhoz kötött a dolog. Mármint mennyivel jobb 22 évesen egy egyéjszakás partnerrel, mint 15 évesen egy 1-1,5 éves párkapcsolatban?
2017. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
15-18.
2017. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
"csak a szájuk nagy, hogy tudják hogy kell bánni egy saját testét és vágyait ismerő, ám szűz 20 évessel. Majd ha felnő, akkor másként fogja gondolni." - ezt 100%, hogy nem férfi írta... a valóság ugyanis többnyire a fordítottja, az emberFIA tizenéves korában vagy max huszonévei elején bukik a szüzekre, utána már úgy van vele, hogy a kölcsönös szimpátia megléte esetén jó szexet akar, nem sok felesleges kört... vagy ha valamiért mégis a szüzekre indul be, keres tizenévest.
2017. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!