Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Szerintetek hány éves...

Szülök! Szerintetek hány éves korban veszítse el a gyerek a szüzességét? (Fiú-lány)

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 08:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Miért lenne más a fiúknál és lányoknál? Kettős mérce?:)

Amúgy kb. 17 éves kortól.

2017. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 20 éves vagyok, de azért válaszolok. Amikor 16 évesen megismertem a barátomat, úgy voltam vele, majd jó pár év múlva lesz csak szex. Aztán amikor szóba került, azt mondtam, 18 éves korom előtt biztosan nem kerülhet rá sor. Végülis 17 évesen fektetünk le kereken 3,5 hónappal az első randink után. Akkor már tökéletesen késznek éreztem magamat. 4 éve vagyunk együtt.

20N

2017. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem azt tanítják a szülők, hogy a szüzesség egy érték" - talán, mert nem az??? Valójában egy állapot, és mindenkinek a magánvéleménye, hogy értékesnek tartja-e vagy épp ellenkezőleg.

Annak viszont örülök, hogy semelyik válaszadó nem tett különbséget a nemek között.

2017. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
18
2017. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!