Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak miért baj, ha epiláto...

Anyámnak miért baj, ha epilátort használok? Nem ő vette.

Figyelt kérdés

Egyszer kutakodtak tesómmal a szobámban és megtalálták. Ordibált, hogy mi ez.

Utána mondtam neki, hogy szőrtelenítésre van, erre leribizett.

Általában olyankor használtam mikor nem voltak itthon. Egyszer volt, hogy zárt ajtó mellett csináltam, de akkor is ment a vita, apám nem is állt velem szóba egy ideig. Nem arról volt szó, hogy az éjszaja közepén felvertem volna őket.

60 felett vannak. Régen nem szőrtelenítettek vagy mi? Ti nektek baj, ha normális napszakban epilál a lányotok? Az tény, hogy hangos, de itt maga a szőrtelenítés ténye is baj volt.

17/l


2017. júl. 30. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok epilátort, mert nem szereti a bőröm, egyébként szőrtelenítek, csak másképp, a szüleim soha nem szóltak érte akkor sem, amikor velük éltem. Nem volt mindig divat a szőrtelenítés.
2017. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Megragadtak még a kőkorszakban, közölném anyámmal, hogy a ribi, aki a pénzért ráulja a testét, te csak szimplán nem akarsz úgy kinézni, mint egy szőrös majom. Úgyhogy tájékozódjon, mielőtt fölöslegesen jártatja a hülye száját.
2017. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már az felháborító, hogy kutakodnak a szobádban. Teljesen természetes, hogy egy nő kamasz korától szőrtelenti egyik-másik testrészét, sőt, ez a mai társadalmi normák szerint az ápoltság része. SŐT, ma már számos férfi is szőrtelenít itt-ott. Hogy ehhez milyen eszközt használsz, a magánügyed. Mindenki azt választja, amely számára a legkényelmesebb. Hogy miért vannak kiakadva a szüleid, számomra érthetetlen. Régen (kb. a 80-as évek elejéig) valóban kevésbé szőrtelenítettek a nők, például a szőrös hónalj akkor még teljesen elfogadott volt. A szőrös láb talán már akkor sem annyira. De hát eltelt azóta 35 év!
2017. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is 60 körüliek, de anyám még mindig szőrteleníti a lábát, még fiatal korában se hagyta szőrösen soha. Szóval ezek szerint már 40-50 éve se néztek ki úgy a nők, mint valami jeti, úgyhogy a te anyádnak szerintem nem az a baja, hogy régimódi gondolkodású, hanem simán csak igénytelen.
2017. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy összekeverik a vibrátorral 😊
2017. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az nem így néz ki!!!

Egyébként itt van alul az anyósos kérdés, szóval semmin nem lepődök meg!

2017. júl. 30. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 67 éves, amíg csak vissza tudok emlékezni, mindig rendszeresen járt kozmetikushoz, ott gyantáztatott, ahogy még most is. Egyetértek azzal, hogy a szüleid esetében ez a korlátoltság nem a korukból adódik.:-)
2017. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Meg kell beszélnetek, hogy mikor nem.gond, ha zajongsz vele. Ennyi.


Bár csukott ajtóknál sem zavaró. Talán még csendesebb, mint egy hajszárító 😃

2017. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nem ertitek, mi a bajuk vele? :)

Az, hogy azert szortelenitesz, mert meg akarod mutatni valakinek. Magyarul attol tartanak, hogy szexelsz. Hidd el, ez a bajuk, nem birjak elfogadni, hogy ma-holnap felnott vagy.

2017. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem a bikinivonalamat szőrtelenítem vele, hanem a lábamat, karomat.

Érdekes felvetés, egyébként lehet benne valami. De nem valakinek akarom mutogatni, hanem az utca népének!

Egyébként még azt is hallottam, hogy lebolondoztak miatta.

2017. júl. 31. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!