Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség! Ti mit gondoltok...

Segítség! Ti mit gondoltok erről, szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy,átjöttek hozzánk a barátaink.Iszogattak.Hallottam a szobámból hogy apukám veszekszik a tesómmal.A tesóm bejött a szobába,teljesen kiborult és elmesélte mi történt,és hogy min kaptak össze.Erre én kimentem a nappaliba,hogy informálódjak,a másik oldalról is.Ahogy a helyszínre értem,apám rámförmedt és azt kérdezte,mit nézel,mi van?Mire én annyit mondtam:Apa...részeg vagy.Erre ő azt mondta hogy gyere csak,most elbeszélgetünk.Mondtam hogy nem szeretném.Erre ő megragadta a karomat és elráncigált a szobájukba.Bezárta az ajtót,villanyt nem kapcsolt.Sötét volt.Elkapta a hajamat és megtépte.Ököllel arcon ütött,aztán gyomron.Közben megalázó dolgokat mondott,és érzékeltette hogy itt ő a főnök és én egy kis senki vagyok.Kiszaladtam a mosdóva.Öklendeztem,majdnem hánytam.Dörömbölt az ajtón,és azt mondta,ha nem nyitom ki,betöri.Kinyitottam.Annyit mondott hogy"tudom hogy csak megjátszod magad,anyádnak"Amikor elmentek a vendégek,elvette a telefonom,és azt mondta hogy egy jó ideig sehova se megyek,és itt fogok megrohadni.Amiket még mondott nekem nem írom le,mert ilyen szavak nem valók a netre :(...Egyébként meg jó tanuló vagyok,és tisztelem a szüleimet. Szerintetek én vetettem nagyon el a sulykot,vagy ő az agresszív.Kérlek segítsetek.13/l
2017. júl. 30. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Apudnak ülnie kéne a hűvösben picit. Gyermekbántalmazás, lelkiterror...
2017. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők.Elöször is köszönöm a tanácsokat.Egy kis info.A vendékek semmit sem csináltak,nem segítettek.Anyukám sem avatkozott bele.A nővérem a szobánkba zárta ajtónál zenét hallgatott.Most írok elöszőr gyakori kérdésekre,mert nem tudtam kihez fordulni,nem tudtam mit tegyek.Nem kamu kérdés,semmi értelme nem lenne.Elmondtam anyukámnak mi volt.Nagyon kiakadt,és a váláson kondolkodik.Köszönöm a segítségeteket...(Anyukám telefonjáról írok)
2017. júl. 31. 19:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Drága!

Tudod honnan lehet felismerni aki hazudik? Onnan, hogy nem veszi észre a korábbi hazugságait. Ahogy te sem.

Előbb azt írod, hogy anyud sem csinált semmit, majd azt, hogy elmondtad mi történt, ő kiakadt, és válni akar!

Na ugye, hogy hazudsz. Ha anyád kiakadt, és válni akar, akkor miért nem állt apád elé amikor berángatott a szobába? Csak bámulta, hogy a lányát durván berángatja az apja, majd másnap már válni akar??

Tudom nyári szünet van, de nem unod még??

2017. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nem hazudok.Így történt.Anyukám tényleg nem csinált semmit.Nem gondolta hogy ilyen aggresszíven fog velem viselkedni a szobában,max egy pofonra számított.Elmondtam neki,mit csinált,és ezért akar válni.Nem értem miért kell megcáfolni a történetet?Én csak segítséget,és véleményt kértem az esetről.De nem szeretnék veszekedni senkivel.Köszi hogy leírtad a véleményed...
2017. aug. 1. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!