Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya aggódik, hogy neten...

Anya aggódik, hogy neten szerzek ismerősöket, és beszélgetek velük, hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy, ha valaki szemét vagy túl személyeseket kérdez, letiltom, de ő mindig azt mondja, hogy mocsok világot élünk, és azt gondolja mindenki átver, megerőszakol, és olyan hülyének és naivnak gondol, hogy én ezt megengedem bárkinek is.

2017. júl. 30. 22:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Na ezt az álnév dolgot már cseszhetem.

Írt nekem egy privátot egy meleg srác, hogy barátkozna meg ilyenek kb 20 üzenetet váltottunk, majd bejelöltük egymást facebookon.

És ja messze lakik. 90-100 km-re tőlem.

2017. júl. 31. 08:30
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig amit valaki írt, személyes ismeretség, az nem butaság. Így visszagondolva, mikor én voltam kamasz, anyám utána nyugodott meg egy kicsit, mikor két barátnőmet is megismerte. Persze, utána se kedvelte jobban, hogy minek ülök ennyit a gép előtt, meg rossz hatással vannak rám :D, de nem stresszelte magát azon, hogy vajon kivel beszélgetek, és mikor fognak elrabolni.
2017. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igazából szívesen találkoznák vele személyesen is, de még sosem utaztam egyedül ilyen messzire.

Mondjuk az ő házukban találkoznánk az talán jobb lenne.

Nem tudom mit tegyek, félek, mert anya fél, de a belső ösztönöm(tudom furán hangzik:D)azt súgja, hogy ő az, akinek mondja magát, egy normális 15 éves srác, és mivel meleg, nem is kezdene ki velem.

2017. júl. 31. 09:21
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Na mondjuk a bemutatást ne meleg vidéki srácokkal kezdd, szerintem ez a három külön-külön is kiütné a biztosítékot anyukádnál. :D
2017. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Na ja:D

Tuti nem értené meg, hogy fiú és meleg, meg messze is lakik, hogy mi a jó fenét akarok tőle.

Igazából én semmit, csak jó vele beszélgetni és egy idő után személyesen is találkozni.:)

2017. júl. 31. 09:43
 16/16 anonim ***** válasza:

"Igazából szívesen találkoznák vele személyesen is, de még sosem utaztam egyedül ilyen messzire.

Mondjuk az ő házukban találkoznánk az talán jobb lenne.

Nem tudom mit tegyek, félek, mert anya fél, de a belső ösztönöm(tudom furán hangzik:D)azt súgja, hogy ő az, akinek mondja magát, egy normális 15 éves srác, és mivel meleg, nem is kezdene ki velem."


És az előző válaszolónak az tűnt fel, hogy egy meleg srácot szeretnél bemutatni.

1. Ne a srácnál találkozzatok.

2. Legalább add meg a srác telefonszámát anyukádnak, és próbálja ki, hogy elérhető, és beszéljetek egymással, hogy ne csak a megérzésedre kelljen hagyatkozni, amikor megállapítod, hogy ki ő.

2017. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!