Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim válnak. Mit csináljak?

A szüleim válnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Segítség! A szüleim válnak, és szerintem megtudtam hogy az apukámnak már volt valakije

mielőtt az igazi anyukámmal szétváltak.Mi tevő legyek? 12/f


2017. júl. 31. 05:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Szépen olvasd el a kötelezô olvasmányt.
2017. júl. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Semmit. A válás nem egy hirtelen jött dolog, évek, évtizedek óta tarthatott. Apukádnak azért volt valakije, mert már nem szerette eléggé anyukád, de lehet hogy anyukádnak is volt valakije.


Tudom hogy összedől ilyenkor az emberben egy világ, de kb. minden második házasság válással végződik, szóval nem olan nagy dolog, mint gondolnád. Nem rossz emberek ettől a szüleid, csak így alakult.


Valószínűleg te is el fogsz majd válni, de szinte biztos, hogy szakítani fogsz majd egyszer életed egyik szerelmével.

2017. júl. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Válj el te is tőlük végülis az őszinte család így működik
2017. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Te ebbe nem tudsz és nem is szólhatsz bele. Csak rájuk tartozik, még akkor is, ha valahol te is érintett vagy, illetve rosszul esik, meg rossz. Szóval ne csinálj semmit ezzel kapcsolatban.
2017. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nyugodj meg!

Sajnos ez megesik.De hidd el az élet megy tovább!minden rendben lesz.

2017. júl. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Lekváros buktát.
2017. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos több házasság végződik így, mint amennyi megmarad. Próbáld meg elfogadni ezt, hiszen az sem lenne jobb, ha együtt maradnának, de állandó feszültségben, veszekedésekkel. Tudom, nem igazán segítség, de itt nem sok mindent lehet tenni. Sok házasságot csak a gyerek tart össze, de az sem jobb szerintem.
2017. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

Örülj neki, hogy végre kilépnek a hígfos kapcsolatukból, és pár évig boldogok lehetnek újra. Persze mással, de boldogok :)


Ha mindkét szülő imád téged, harcolnak érted, akkor van nyert ügyed. Duplán kapsz mindenből. Használd ki a.lehetőséget, hogy elkényesztessenek!

2017. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
A valas ellen semmit nem tehetsz. Orulj , hogy nyugalom lesz a hazban. Ha egyaltalan hangod valas volt. Attol , hogy elvalnak Teged ugyanugy szeretnek es nem miattad tortent. Boldogtalanok voltak egymassal , elofordul nagyon sokszor. Te tanulj szorgalmasan legyel jo gyerek.
2017. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmit, fogadd el. Én 22 voltam mikor az apám elköltözött, mint kiderült, már 11 éve csalta ezzel-azzal anyát... Nekem is és anyának is sokkal jobb lett volna ha még a kezdetekkor lelép!

Mindkettejüknek van még esélye boldog életre, bár a kezdet egy kicsit rázós lesz.. Legyél anyukád mellett, szükségetek lesz egymásra!

2017. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!