Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen igazságtalanok?

Miért ilyen igazságtalanok?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk testvérek én vagyok a legkisebb 15 éves a nővérem 18 a bátyám 21 és szülinapomra 5 ezret akarnak adni amivel semmi gond nincs, csak a másik tesomnak 10 et mert ő "nagyobb" és az igazságtalan hogy többet kapnak ha kapunk ugyanannyit kapjunk! Vélemény?

2017. júl. 31. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire igazságosságot akarsz, akkor először tudd meg, mennyit kapott a tesód, amikor 15 éves volt.


Szerintem egyébként lehet logika abban, hogy egy idősebb ember már komolyabb, drágább ajándékokat kap, így az ajándékra szánt pénz lehet, hogy tényleg több. Én a helyedben örülnék, hogy egyáltalán van pénz, amit rád tudnak fordítani, máshol még ennyi se jut.

2017. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igy a realis. Foleg ha mindened meg van mi masra tudnal kolteni 10-15ezret. Csak ugy elkolteni eleg az 5ezer is. En is igy csinalnam ahogy anyudek. Amugy meg 15 evesen orultem hogy tortat kapok nemhogy penzt.😀 Hozzateszem nem volt hianyom semmiben. Vannak akik semmit nem kapnak mert nincs mibol- mit adni..

32/N

2017. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, nekem is rosszul esne, ha csak azért kapna többet, mert nagyobb. Neked is lehetnek vágyaid, amiket megvennél, ráadásul ennyi erővel meg is lehetne fordítani: ő már elmehet dolgozni, diákmunkázni is, ha még tanul, ha vágyik valamire, neked erre nincs lehetőséged. Majd legközelebb, ha segíteni kell otthon, akkor te is mutogass a nagyokra, hogy ők már jobban meg tudják csinálni, te még kicsi vagy, érjék be tőled ennyivel.
2017. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10 ezret szoktunk kapni Születésnapra, és abból a pénzből amit szoktam kapni a szüleimtől ( szülinapkor , névnapkor) , Sőt még karácsonykor is mert ruhát veszek magamnak mert alig van.
2017. júl. 31. 15:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem hogy nem kapok zsebpénzt, sose kérek pénzt a szüleimtől csak szülinapkor meg névnapkor karácsonykor, ezért költöm ruhára mindet.
2017. júl. 31. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!