Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek 20 évesen miért...

Szerintetek 20 évesen miért nem engednek a szüleim elmenni a barátaimhoz vagy buliba?

Figyelt kérdés

Szülők, ti elemgednétek a 20(!) èves gyereketeket?


Sose engedtek még el...



2017. júl. 31. 22:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem is vertek, nem hagytak élni, folyton piszkáltak, szigor volt. Bulizni nem mehettem el, dolgozni sem. 19 éves koromban összeköltöztünk a párommal, azóta vele élek. A szüleimmel 3-4 havonta találkozunk, és így bőven jó.A pénzem egy részét albérletbe, kajába fektetem, a többit mozi+buli, nyáron strand.
2017. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
92%

ma 23:37

Igaz nem kifogás, de én mertem lépni? Na és te? Te csak sírsz, nyafogsz, de nem csinálsz semmit. Akkor mégis minek írtad ki a kérdést? Maradj otthon, és tűrj tovább. A szüleid egyszer megöregednek, majd ápolod őket amíg meg nem halnak, és te meg elveszett ember leszel.

További sok sikert neked..

2017. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
46%
Nyis egy bankszámlát ,amugy a diákmelokhoz is bankszámla kell szerintem mert utalják fizut,nem készpénzbe kapod ,ha meg készpénzbe kapod ragd bankszámlára az őszeset igy el sem tudják venni mert az csak a tied bankártya pin kodját is te fogod tudni csak ha csak megnem adod szüleidnek.
2017. aug. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
5%

Kislány vagy, miért csodálkozol? A rezsibe alap, hogy adsz vagy a kajádat állod ha/és mellette dolgozol.

Normális fiatal, otthon lakó felnött! ezt teszi.

2017. aug. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt átirányítod máshova. Másik számla, megbízható rokon, akármi. Amint lesz egy kis megtakarításod elköltözöl. Vagy menj kollégiumba. Onnan talán könnyebb is talpra állni, mint otthonról.

Nem normális dolog, hogy ennyire fognak. Elhiszem, hogy félsz kiállni magadért, de ez nem maradhat örökké így. Ha jól szeretnéd érezni magad, akkor tegyél érte. Nehéz lesz cseszettül, de akkor is tenni kell érte.

2017. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En nagyjából meg tudlak érteni, hasonlóan elek. A vélemény irashoz fontos lenne, hogy tanulsz-e vagy sem?
2017. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

OKJ-s képzésre megyek szeptembertől, szoval mondhatjuk, hogy igen.

Szerettem volna eddig is munkát vállalni , bármit(!), de nem engedtek sehova, csak idén cimerezni. De mar varjak a pénzt, h megkapjam, mármint , h elvehessek tőlem.

2017. aug. 1. 12:34
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz letagadni belőle kicsit, hogy felrerakhass? Nem tudod megbeszélni velük,hogy adsz a közösbe, de hagyjanak neked is? Okj-s mennyi idő lesz, mellette ellene menned dolgozni, hogy elkoltozhess.
2017. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Add olyan rokonak, aki félreteszi neked. Mondd, hogy szükségük volt rá, ezért nekik adtad.
2017. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Mamaekat is lenyúlják, mamaekon kívül nincsenek rokonaim.
2017. aug. 1. 14:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!