Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá apát, hogy...

Hogy vegyem rá apát, hogy megelőlegezze nekem a pénzt a telefonra egy hónapra?

Figyelt kérdés

Most egy Nokia Lumia 640 típusú készülékem van,amit a ballagási pénzekből vettem.Sajnos pár hónapja összetörtem(a memóriája is befuccsolt)és akkor apa megfogadta,hogy soha többé nem vesz nekem telefont.(Nem azért mert nem tudná megvenni, hanem hogy tanuljak az esetből-ezzel persze egyetértek ,de nem a törés miatt ilyen-). Szeptemberben oda tudnám neki adni egyben az árát,mert szülinapom lesz és nagyszülőktől/anyáéktól össze tudom gyűjteni (már megbeszéltük). Eredetileg diákmunkával kerestem volna meg a rávalót,de túl későn akartam jelentkezni,az alkalmi munkák meg úgy elkelnek pár perc alatt,mint a sicc.. Múltkor már felhoztam neki a témát,de azt mondta hogy ő nem bankár... Attól félek,hogy elfog fogyni szeptember végéig,sőt még hívni se lehet rajta,mivel a memória telt(nem tölti be a telefon könyvet)

Hogy vegyem rá? Köszönöm



2017. aug. 2. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Veszel addig 10 ezerért egy nyomógombos telefont, tökéletes smsezni meg hívni szeptemberig
2017. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Jó ötlet lenne,de jelenleg 1000 forintom van
2017. aug. 2. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
2990 Ft-ért árul a Vodafone nyomógombos telefont. Azzal kihúzod ezt az 1 hónapot, utána pedig megveszed. Elfogyni nem fog elfogyni bármilyen telefont is szeretnél.
2017. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 2. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
MIlyen telefont akarsz, és mennyi ideje volt meg az előző telefonod?
2017. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1 éve van még,Elephon s1 telefont néztem ki

Köszönöm a választ!

2017. aug. 2. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kérd meg anyukádtól/nagyszülőktől hogy előlegezzék meg ilyen esetben, ja és köss rá törés biztosítást :)
2017. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. aug. 2. 22:56
 9/11 anonim válasza:
Érdemeld meg és akkor magától fogja adni. Meg szoktad ölelni néha?
2017. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A telefonon túl is van élet.
2017. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!