Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim a testvérem nevére...

A szüleim a testvérem nevére iratták a lakásukat. Felhoznátok ezt nekik? Nekem így ezek után már semmi közöm nem lesz hozzá

Figyelt kérdés

A szüleim a 10 éves testvérem nevére iratták a lakásukat, nehogy a bank rátegye a kezét ha nem tudnák fizetni egy másik hitelüket.

Viszont engem teljesen kihagytak ebből.

Nem is tőlük tudtam meg, nagyim szólta el magát hogy furcsán is nézett hogy miért nem kettőnk nevére ment. De nem mert szólni.

Én nagyon ledöbbentem, jelenleg próbálom felfogni hogy mi történt.

Legszívesebben megkérdezném tőlük hogy mi ez az egész.

Nincsen rossz viszonyunk, álmomban nem gondoltam volna hogy ezt megteszik velem.


2017. aug. 3. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor szokott jönni a ciki, hogy a gyerekből egy ordas nagy tahó lesz felnőtt korára és eladja anyádék feje felől a házat (nyilván haszonélvezettel terhelve), amint betölti a 18-at. Ez rajtad nem segít, de te ezt már úgyis buktad.
2017. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%
Eloszor is nem lehet hogy a nagyid felrehallotta? Esetleg forditott egy kicsit a sztorin? Masodik, azt a szuleid gyujtottek, es ha hitel van rajta jobb ha nem erolkodsz. Harmadik pedig minek kene neked az a haz? Elakarod kesobb adni, vagy varsz meg otven evet es azutan oroklod meg? Azalatt az ido alatt ket hasonlot is felepithetsz a semmibol.
2017. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nagyon nem akarják, hogy a bank kicsinálja őket és tisztában vannak azzal, hogy egy 10 évest nem lehet ez esetben számon kérni. Te meg gondolom már nagykorú vagy és nem akarnak ezzel terhelni.
2017. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!