Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat, mit tegyek?

Utálom az anyámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van testvérem, nem csinál semmit max néha el mosogat azon belül mindig bent van a szobájában, én fel kelek már hajnalok hajnalán hogy tudjak vigyázni a kisebbik testvéremre amíg el megy ő dolgozni meg apám is, csináljam meg az ágyat, szóval minden mást csináljak meg, el fáradok mert nem tudom magam ki pihenni ebben a melegben, örülök ha alszok 1 óracskat, és az a baja, ha nem csinálom meg az ágyát.. amikor haza jön el kezd velem ordibalni hogy én mennyire lusta trehany egy lány vagyok, kár hogy meg szült engem, meg hogy bárcsak már meghalnek, lennék öngyilkos, és hogy be fog rakni intézetbe vagy egy kollégiumba, csak hogy szabaduljon már meg tőlem. Amikor a testvérem ki jön a szobájából mit sem csinálva el kezdenek szépen beszélgetni mintha a testvérem nagy felnőtt asszony lenne... Mit tegyek? A semmin is belém köt, szanaszét csalta apámat vagy még most is nem tudom, és apám meg mindig vele van, de én ezt nem bírom tovább.. Lehet 15eves lány vagyok, lehet fogni a hormonokra, de nem, ezek nem a hormonok, én mindent szívesen még csinálok mások helyett is, de hogy oktalanul elkuldjon szoszerint a sírba, na ezért már sírva fakadtam.

2017. aug. 3. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Tarts ki már csak 3 év és 18 leszel.Nagyon sajnálom a helyzeted.
2017. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Anyád egy elmebeteg! Mi a francnak szül ilyen idióta gyereket,ezt soha nem fogom megérteni!
2017. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Minden 15 éves lány utálja az anyját. Ez életkori sajátosság, de majd kinövöd.
2017. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagy szulokhoz nem tudok menni mert ők is csak piszkálnak, és amúgy így már senkim sincs akihez el tudnek menni, meg mondtam anyámnak a magamét hogy mégis mit gondolok szépen beszéltem hozzá és el kezdi hogy mit képzel magáról ez a csitri, apám meg hogy fogjam be a pofámat..
2017. aug. 3. 21:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Idióta vagy te, látszik el kenyesztettek, nem tudod milyen rossz érzés ez hogy a saját anyám a halálomat kívánja.
2017. aug. 3. 21:23
 6/17 A kérdező kommentje:
És ezt meg a szemembe is mondja
2017. aug. 3. 21:24
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem nagyon tudok segiteni, de sok szerencsét, és kitartást kívánok kicsi lány!
2017. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Valami baj csak van veled,ha még egy rövidke mondatot sem tudsz értelmezni! :)
2017. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

"Mi a francnak szül ilyen idióta gyereket"


Hát na. :D

2017. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Nemsokára kezdődik a suli, akkor majd fellélegezhetsz, csak nem akasztják a nyakadba szeptemberben is a tesódat + a házimunkát.

Úgy-különben sokat tenni ez ellen nem fogsz tudni, vagy változik, változnak, vagy te változol, vagy nem.

2017. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!