Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom anyámat mit tegyek?

Utálom anyámat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most is bejön felpofoz úgy hogy alig kapok levegőt azért mert elkezdtem sírni..sokszor már erős öngyilkossági hajlamaim vannak miatta és csak úgy random elkezdek sírni ok nélkül...apám és anyám elválltak.apámmal nagyjából jó a kapcsolatom a nővéremmel mikor hogy.de anyám már az őrületbe kerget.amióta cigizik 3-4éve azóta ha 4est kapok lecsesz hogy miért vagyok ilyen sz@r tanuló meg hogy miért nem vagyok olyan mint a tesóm.Napi 5-6 órát tanulok de egyszerűen nem tudom megjegyezni az anyagot. és idegileg a suli miatt is kikészülök nem csak anyámtól.én mindíg megpróbálok mindenkihez igazodni eltűrni mindent de valamiért senki sem próbálkozik velem barátkozni meg semmi.jövőhéten lett volna a szülinapom az uncsimmal ketten lettünk volna de anyám ma közölte hogy nem érdekli nem lesz szülinapom ami iszonyatosan rosszul esett mert egy csomó zsebpénzemet elköltöttem pl a tortára a lufikra meg ezekre..megbeszéltem anyámmal hogy ma elmegyünk az egyik barátnőmmel sétálni és most csak azért nem enged mert nem mentem templomba.Szerintetek?

2016. márc. 6. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Vedd fel a kapcsolatot a gyámüggyel vagy lépj le egy rokonhoz.
2016. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Pszichiátriai kezelésre kellene eljáratni. A leírtak alapján szerintem haza sem fogják engedni 2 hónapnál előbb.
2016. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Te vetted a tortádat????Jesszus ez mennyire kishitűvé a szeretetben kételkedővé tesz egy gyereket????Milyen "anya" az ilyen?Egyetlen alkalommal fordult elő hogy nem vettem a fiamnak tortát.2 munka között voltam,előtte temettük el az apámat,a tartalék tartalékjából is kifogytam.A fiam megértette én éjjel a szobámban bőgtem mint egy szamár...Menj el egy rokonhoz.Mndd el mit tesz veled az anyád.És ismerek ilyen embert.14 évesen lépett le a nagyszülőkhöz.Soha többet nem kellett visszamennie.A mamája küzdött érte és a bíróság már figyelembeveszi te mit szeretnél!Menj!
2016. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnál apukáddal vagy a nővéreddel beszélgetni ezekről?Hány éves vagy?
2016. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szegénykém.

Fordulj rokonokhoz,vagy nem is tudom. Baratnomnek a nevelo apja es az anyukaja veri allandoan stb. Folynak a papirok, hogy a nagymamajahoz koltozik. Neked is ezt tanacsolom.

Anyukadra meg nem mondok semmit :).

Kitarta!!

2016. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Még a leg elején le szeretném szögezni sok olyan dolgot teszek amit nem kéne. Belátom,ez egy rossz út,de ez nekem most jó.

A történeten annyi hogy anyam osszejott a mostani baratjaval aki egy alkoholista lancdohanyos senki.Mindenem megvan nem tagadom.

Legujabb telefon ruhak stb.

Sajnos belestem abba a hibaba hogy elfogadtam a penzt toluk.

Mivel volt penzem minden reggel a Starbucksba kávéztam. Szóval tipik sznob dolgokat. csinaltam.De egyszer meguntam ezt a "tomeg" eletet. Lázadni kezftem kb minden miatt.

1.-ször vagdostam magam

2.-ra eljutottam oda hogy 4szer öngyilkos akartam lenni

3.ra elkezdtem cigizni

Igen meg most is cigizek.Ez az egyetlen olyan dolog az eletemben ami megnyugtat(tudom karos nem kellenek kommentek)

Összeségében inkabb jarj el sportolni vagy legyen valami ami megnyugtat NE JUSS ARRA. SORSA AMIRE EN

Minden reggel ugy jelek fel zsibbadnak a vegtagjaim es faj a szivem.

Mar megszoktam.Lehet rohamba meghalok. Engem ez se erdekel. Eljutottam arra a szintre hogy ha meghalnek a macskamat sajnalnam egyedul.

Ne feledd mindig van egy okos kiut. En meg keresem de neked is sok sikert. Es amire rajottem es ezt jegyezd meg nem ismerlek de TE egy ertekes ember vagy es nem erdemli meg egy ilyen szutyok szulo hogy miatta tonkremenj

2016. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!