Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelőapám alsónadrágban...

Nevelőapám alsónadrágban mászkál itthon, ami nagyon zavar. (? )

Figyelt kérdés

Tudom hogy nyár van, meleg van, de még nem állunk olyan viszonyban, hogy így mutatkozzon előttem (Nem OLYAN viszonyra gondolok, hanem apa-lánya viszonyra)

Undorodom! Nem elhízott, csak nagyon szőrös meg amúgy is nem vagyok kíváncsi rá! Mit csináljak?


2017. aug. 5. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Talan beszélj vele..... ez mar megfordult a fejedbe?
2017. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Anyám volt élettársa is szeretett alsó gatyában lenni otthon és tőle tök megszokott volt mert nyáron ez volt a megszokott viselete otthon. És igen ő is szőrös volt mert egy férfi test nem csupasz és egyáltalán nem undorodtam tőle mert minek. Jó fej volt kedveltem de sose volt apa-lánya a viszonyunk legfőképp azért mert volt köztünk 15 év meg amúgy sem voltam már pici gyerek. Anyának a barátja volt ők így szokták meg miattam amúgy sem húzott volna szkafandert :D
2017. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
ilyen melegben mi más amival kilehet bírni? csak valami kis semmi.
2017. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Meleg van ilyenkor és kinek igy , kinek úgy árt a meleg.

Neked az agyadra megy , nem tudsz gondolkozni.

Már miért ne lehetne valaki a saját lakásában úgy ahogy szeretne. Talán a kis leányka kivánságának ugráljon mindenki? Ha felnőttnek érzed magad költözz önálló lakásba és meg van oldva a hisztizésed.

2017. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Szinte észre sem kellene venned, pláne ha nem szimpatikus. Egyébként meg, ha családtagról van szó, akkor általában illik tűrni, hogy az alkalomhoz illő viseletben legyen.


Most hőség van, igazán nem várhatod el, hogy egész nap nyakig öltözzön be. Gondolom, hogy te is igyekszel a komfort igényednek megfelelően öltözni, ami valószínűleg a jelen időjárásra tekintettel, nem egy bokától nyakig fedő ruházat.


Érdemes toleránsnak lennünk, hogy mi is elvárhassuk, hogy velünk is toleránsak legyenek.

2017. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Tök normális, párom is abban van, én meg.bugyi-bikinifelsö.


Mellesleg ne te döntsd el, hogy ö miben legyen. Ha egy szál farokban közlekedne, megérteném az undorodat, de igy netto hiszti :)

Nöj fel, a férfiak nagy része nem meztelen csiga (attol mert ma az a menö), hanem szörös és milyen szexi szörrel.


28n

2017. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
"Nem elhízott, csak nagyon szőrös" - Nem azért van alsógatyában hogy divatbemutatót tartson neked! Valószínűleg leszarja, hogy szőrös, de ha elhízott lenne, gondolom akkor is tök nyugodtan mászkálna otthon alsógatyában.
2017. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nyisd ki a szádat és eresszél ki rajta olyan szavakat, amelyek mondatokká állnak össze, és arra irányulnak, hogy téged mennyire zavar, hogy a nevelőapád alsónadrágban mászkál itthon!


Nagyon szívesen!

2017. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Gondolj arra, hogy a fürdőruha is pont ennyit takar.
2017. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
A nevelt lányom ma beszólt nekem a saját házamban,hogy a nagy meleg ellenére ne mászkáljak már alsó gatyában. Nem azért,mert kövér vagyok,hanem mert szőrös a testem és undorítónak tart. Ez nagyon felháborító és rosszul esik. Mit tegyek?
2017. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!