Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen éreztétek azt,...

Hány évesen éreztétek azt, hogy szülők akartok lenni?

Figyelt kérdés

Mikor voltatok biztosak benne, hogy eljött az ideje?

S végül mennyi idősek voltatok, amikor megszületett?

Kort és nemet is, légyszi.



2017. aug. 6. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már most is szeretnék, de se anyagilag se egyéb más okokból kifolyólag nem vágnék bele a dologba.


23/F

2017. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

19 -20 éves korom óta már nagyon vágyom rá de sajnos még az anyagiak nem engedik.

23N

2017. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen nagyon vágytam rá de sajnos nem sikerült. Végül csak úgy alakult hogy 22 évesen egy csodaszép kisfiú édesanyja lettem.


23/N

2017. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos még most sem érezzük...


35/F 34/N

2017. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

24 éves voltam amikor megszületett az unokaöcsém, ekkor kerített hatalmába a vágy hogy anya legyek.

Végül 25 múltam mire bevállaltuk a párommal, mert akkora lettek meg a körülmények.

2 hónappal a 26. szülinapom előtt született meg a fiam. 😊


28/N

2017. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

22 éves voltam, mikor próbálkozni kezdtünk, és megfogant a baba. 23 évesen szültem. Teljesen biztosak voltunk benne, hogy akarjuk.

Kezdetleges vágyat az anyaságra már korábban is éreztem, hogy szeretnék majd gyereket, ha eljön az ideje. De akkor még nem volt itt.

2017. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mostanában érzem, hogy nem sokára jó lenne. De még 1-2 évig biztos nem lesz. 26N
2017. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már kb. 10 éves koromtól érzem ezt az anyai ösztönt, meg mindig is oda voltam a kisbabákért. A családban meg a környéken (pl. szomszédok) gyakran kértek meg gyermekfelügyeletre kiskoromban. Aztán később már pénzt is kerestem vele. Évekig baby-sitterként dolgoztam.

De nálam szempont az is a saját gyerekhez, hogy legyen biztos párkapcsolatom (férjem), fix munkahelyem ahova visszamehetek gyesről, és saját tehermentes lakás, hogy ne kelljen attól tartanom, hogy elárverezi a bank, vagy kirak a tulaj. Valamint azt is fontosnak tartottam, hogy teljesen önálló, szülőktől független életet alakítsak ki, mert nem a szüleimnek szeretnék szülni és nem bírnám elviselni ha megpróbálnának beleszólni a nevelésébe.

Ezek a kritériumok mostanra teljesültek, így csak idén fogtunk bele a családalapításba. 30n

2017. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 éves fiú létemre már tudom, hogy nekem biztosan lesz gyerekem, de néha elrettentenek a hisztiző kisbabák. 😀
2017. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem olyan soká 27 éves leszek, és párom nem érti meg, hogy 30 éves korom előtt szeretnék legalább egy gyermeket. Emiatt pedig mindig görcsben van a gyomrom, ha rágondolok, hogy lassan kifutok az időmből. Tudom, 30 éves kor után is van élet, és lehetőség, de ez valamiért így van bennem, és nem gondolom, hogy irreális vágyaim lennének. Csak az első gyermekemet szeretném 30 előtt. De azt nagyon.
2022. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!