Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim állandón veszekednek...

A szüleim állandón veszekednek. Most is. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Tegnap is ez volt már. Este kint grilleztünk, de apa fel volt húzva már valamin, végig szidta az ismerősöket. Én akkor fel is álltam az asztaltól, hogy én ezt meguntam. Anyával nem is beszéltek most délutánig. Végre már normálisan beszéltek délután, amikor lementem szólni hogy a szomszédékkal közös lottónkon lett találat. Ebből indult ki megint a veszekedés. Mert apa kezdte hogy várjuk meg, hogy a szomszédék szólnak-e majd, de egyébként mindenki sunyi stb. Mondta anya is hogy fejezze már ezt be. Én feljöttem a szobámba. Azóta itt sírok, pedig nem vagyok már kisgyerek de én ezt nem bírom már lelkileg. Szidom magam hogy levittem azt a hülye lottót.

Most is kiabálva veszekednek.

Mit tegyek? :(

22N


2017. aug. 6. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Tisztelt kérdező: Megértelek. De sajnos nem sok mindent tudsz tenni ez ügyben. Meg kell beszélni velük hogy nyugodtan beszélgessenek egymással. És ne haraggal indulattal telve.
2017. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Barátod nincs, vagy valaki barátnő, akihez el tudnál cuccolni?

Ameddig velük laksz, csak azt tudod csinálni, hogy minimálisra csökkented a találkozások számát velük, és amikor lehet, elvonulsz a hisztitől.

Itt is rendszeres az ilyen, de egy szintig meg lehet tanulni kezelni.

23F

2017. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Apának nagyon stresszes a munkahelye amire már az egészsége is rámegy. Elhiszem hogy sokat ideges, én már nem bírnám a helyében, de ez az állandó veszekedést nem bírom ami mostanában megy.

24 éve házasok lassan. Azt akarom hogy olyan legyen minden mint régebben.. Mi csak négyen (az öcsémmel és anyáékkal) egymásra számíthattunk mindig.


Ma már nem tudok senkihez átmenni, de én is azon gondolkodom hogy holnap át fogok menni valamelyik barátnőmhöz.


Gondolkodtam hogy lemegyek szólni hogy fejezzék be de lehet nem a legjobb ötlet beleszólni. Csak úgy érzem miattam indult most ez az egész..

2017. aug. 6. 16:34
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Ez jó irányba akkor csak úgy tud változni, ha kevésbé lesz stresszes, valahogy el kéne érni, hogy egy hétre menjen szabira, vagy esetleg kettesben elküldeni őket valahova, hogy nyugodjanak le.


Szerintem ha köztük háború van, hagyd őket békén kicsit, annál előbb vége lehet.

#2

2017. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Már lassan egy órája veszekednek.. :(


Köszi a tanácsokat! Megpróbálok megnyugodni.

2017. aug. 6. 16:43
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Rendben:)

A konfliktuskezelő képesség is fejleszthető, szóval hajrá, ez nem lehet tartós állapot :)

#2

2017. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Olyan jófej vagy! Köszönöm!

Annyiból jó hogy holnap hétfő és legalább mindenki megy a dolgára napközben..

2017. aug. 6. 16:50
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Na, már megéri holnap felkelni :D

Vacsira nyugató teát mindenkinek, aztán elsimul ez majd:)


#2

2017. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Majd az jön most hogy nem szólnak egymáshoz napokig. Mindig ez van.

Köszi még egyszer! Neked legyen szebb napod mint nekem!

2017. aug. 6. 16:52
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Na de a csend már nem veszekedés:) Kitartást hozzá

#2

2017. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!