Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim állandón veszekednek...

A szüleim állandón veszekednek. Most is. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Tegnap is ez volt már. Este kint grilleztünk, de apa fel volt húzva már valamin, végig szidta az ismerősöket. Én akkor fel is álltam az asztaltól, hogy én ezt meguntam. Anyával nem is beszéltek most délutánig. Végre már normálisan beszéltek délután, amikor lementem szólni hogy a szomszédékkal közös lottónkon lett találat. Ebből indult ki megint a veszekedés. Mert apa kezdte hogy várjuk meg, hogy a szomszédék szólnak-e majd, de egyébként mindenki sunyi stb. Mondta anya is hogy fejezze már ezt be. Én feljöttem a szobámba. Azóta itt sírok, pedig nem vagyok már kisgyerek de én ezt nem bírom már lelkileg. Szidom magam hogy levittem azt a hülye lottót.

Most is kiabálva veszekednek.

Mit tegyek? :(

22N


2017. aug. 6. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez már csak rosszabb lesz.

Csak gyűjtik magukban a feszültséget, és egyre nagyobb erővel támadnak a másikra.


Én a helyedben menekülnék. 22 éves vagy, ráadásul nem lánynak, nőnek tartod magad. Nálam ez azt jelentené, hogy képes vagy ellátni magad. Tegyél így! Hagyd ott a kócerájt meg a veszekedéseiket, költözz el!

Ha dolgozol, akkor albérletbe, ha tanulsz, akkor koleszba.

Probléma megoldva.

2017. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Még van egy félévem az egyetemen januárig ami gyakorlati fél3v lesz. Eddig diákmunkáztam, de havi 60 ezret kaptam készhez amiből elköltözni és magamat eltartani esélytelen. Most a gyakorlat miatt a diákmunka is kilőve sajnos, mert olyan munkarendben leszek mintha rendesen dolgoznék. Emellett ősszel nyelvvizsgázom, szakdogát írok, záróvizsgára készülök. Így is olyan feszültség van bennem a suli miatt.. Az itthoni dolgok nagyon nem hiányznak. De sajnos nem mindenki milliomos.. Majd januártól ha lesz rendes munkám akkor talán esélyes a költözés.
2017. aug. 7. 09:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Kollégium
2017. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Abban a városban lakok ahova egyetemre járok.
2017. aug. 7. 11:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Írj kérvényt, beszélj a hökösökkel!


Ha annyira fos otthon, akkor nem lesz ez gond, beköltözhetsz.

2017. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!