Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha utalok itthon...

Mit tegyek ha utalok itthon lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problemam az, hogy egyszeruen utalok itthon lenni. Edesanyammal, neveloapukammal es "mostoha mamammal" elunk egyutt mar 4 eve. Utalok valahonnan ide hazajonni, hetvegeket hiaba toltom a baratomnal, utana haza kell jonnom. (3eve vagyunk egyutt). Itthon allandoan veszekedes van, persze vannak napok mikor nem, de ritka. Minden aprosagon csak a veszekedes.. Ezt utalom. Baratomnal nagyon szeretek lenni, ott soha nem hangzik el egy hangos szo sem, meg ott annyira jol erzem magam, sokszor arra gondolok miert nem oda szulettem. Erzem, hogy szeretnek es foglalkoznak velem. Anyukam is foglalkozik velem es szeret, efelol semmi ketsegem, de van hogy velem is kiabal pedig nem is ram merges..Nincs most lehetosegem elkoltozni baratomhoz, diakmunkabol amit kapok fizu az pedig edes keves egy kulon lakas fent tartasahoz.. Mit lehetne tenni?

19/l


2017. aug. 6. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

19 évesen már lehet igazi munkahelyed. Ha nagyobb városban élsz, akkor akár hétvégi munkát is találhatsz.


Nem éri meg "megmérgezni" a hangulatodat, rányomja a bélyegét a későbbi életedre.

2017. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amint lesz lehetőséged, költözz oda

addig is legyél sokat ott, és támogasd anyukád

2017. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagy már? Vagy az leszel? Nem tudsz koliba menekülni? A koli havi 10-20 attól függően, hogy melyik egyetem. Esetleg ezt kifizethetnék neked, a többit meg már a diákmunkából tudod állni.
2017. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem elek valami nagy varosban sajnos..

Jelenleg még tanulok, de amennyit tudok es birok, jarok dolgozni.

Egyebkent az a Legnagyobb problema, hogy mar az elejetol fogva nem jottem ki anya elettarsaval, volt hogy neki is mentem mar. Allandoan azt mondja hogy milyen lusta vagyok.. Amit tudok segitek, de van hogy nem tudok a munka mellett. Persze anya neha még igazat is ad neki.. Ha egy heten max 2x elmegyek a baratomhoz akkor mar az van hogy alig vagyok otthon meg hasonlok.. Alig birom mar.

2017. aug. 6. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Tanulsz még, szuper! Akkor irány a kollégium!


Mozgass meg érte minden követ, oszifő, igazgató, „közelgő érttségi miatti nyugalom biztosítása az otthoni rossz helyzetre való tekintettel kérvényeze” d a kolit csákány

2017. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!