Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyummal egy suliba fogok...

Anyummal egy suliba fogok járni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyum fizika- és matektanár lett abban a gimiben, ahova én járok (pár napja vették át egy másik suliból). Még nem tudni, hogy fog e tanítani...

Tiszteletlenség lenne megkérni őt, hogy ne jöjjön oda hozzám szünetekben, mert haverokkal akarok inkább lenni?

Nem arról van szó, hogy cikinek tartom, de otthon is nagyon sokat vagyunk együtt és szinte alig enged el valahova... Legalább a suliban legyünk külön (néha)



2017. aug. 9. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem neki is lesz jobb dolga mint rabjtad lógni.
2017. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem fog minden szünetben a nyakadon lógni, neki is lesz más dolga és gondolom inkább a saját kollegáival lesz ahelyett, hogy beülne közétek dumálni...
2017. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha anyukád egy jó pedagógus, akkor az iskolába NEM anyád, hanem tanárod XD.


Egy ismerösnél volt majdnem ugyanilyen helyzet - szintén matematika-fizika tanárnö -, ottnagyon jól külön tudta tartani, hogy mikor szülö és mikor tanár.

2017. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Irigyellek.
2017. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem szerencsés, de ha már így alakult, nem tiszteletlenség, sőt, szerintem ő is így gondolja, hogy helyes, ha az iskolában nincs családi élet. Jó lenne, ha nem tanítana. Esetleg úgy beszéld meg, hogy az osztálytársak ezt egy támadási pontnak veszik - ha sikerül valami akkor "mert kivételeznek" ha nem sikerül, akkor naugye, még a tanár gyereke sem - szóval csak egy támadási lehetőség.
2017. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Én anyukám is a gimimben tanított, engem szerencsére nem. Szünetben nem jött oda, egyrészt azt se tudta, hol vagyok, másrészt vagy a naplókat kellett írnia szünetben, vagy a többi tanárral bandáztak meg cigiztek szünetben, szóval nem ért erre rá. Nekem inkább a többi tanárral volt bajom, akik anyukámat már 20 éve ismerték és folyton vele azonosítottak engem, de neked ilyen problémád nem lesz :) Inkább anyukád lesz ott az "új vendég" :) Amúgy nyilván a 4 év alatt előfordult az is, hogy összefutottunk szünetben, abszolút nem volt "gáz".
2017. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Egyik barátnőm anyukája is a mi giminkben tanít, ének zene és matek szakos. Mivel ő az egyetlen ének tanár így kénytelen tanítani a barátnőmet is, de kb ez az egyetlen időpont amikor találkoznak a suliban.
2017. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Beszélj vele nyugodtan, hogy "kellemetlennek" éreznéd ezt. Ottonról meg menekülj amennyit tudsz. Nem tudom hány éves vagy de egy iskolás gyereket nem normális "bezárva" tartani
2017. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

Hahóóóó!

Anyukád egy pedagógus!


Beszélj vele nyugodtan bármiről, meg fogja érteni, hiszen pont a tekorodbeli gyerekekhez ért legjobban! 😃

Tehát kérj tőle tanácsot is minden témában! Nagy lehetőség ez, hogy megértsd a világot magad körül. Elemezzétek ki közösen a helyzetedet stb, nagyon sokat segíthet, csak akarnod kell

2017. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Biztos, hogy nem fog. Szülő nem taníthatja saját gyerekét - kivéve akkor, ha nincs más tanár (ez ritka).
2017. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!