Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya még a suli kezdete előtt...

Anya még a suli kezdete előtt megakarja mondani öcsénknek (15/F), hogy nem ő az édesanyja és most kéri a támogatásunkat. Nagy dilemmában vagyunk a testvéreimmel, támogassuk vagy ne támogassuk az ötletét? Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Anya ismeri öcsénk édesanyját, azt is tudja hol lakik. A nő elég kétes hírű és féltjük öcsénket, hogy ez nagyon megfogja viselni. Öcsénk tehetséges úszó (versenyszerűen úszik) és talán még a karrierje is kettétörhet, ha anya most szembesíti Őt a tényekkel).
2017. aug. 10. 06:15
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
50Es! Most nem azért hogy vitatkozzak..de a kérdező arra kiváncsi hogy az anyukája ötletét támogássák e..-nem az öccsüket. (őt nyilván támogatják)
2017. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt azóta?
2017. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:

Anya elmondta öcsénknek a teljes igazságot...

Öcsénk találkozott a vér szerinti anyjával, még ott a színházban.

Egyszerűbben alakult mint gondoltam...

Azóta is havonta, két havonta találkoznak.

Öcsém egész jól viselte ezt a tortúrát (én biztos összeomlottam volna).

2018. nov. 5. 08:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!