Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apum kényszeríthet engem...

Apum kényszeríthet engem valamire amit en nem akarok?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok. Apum kenyszeriteni akar hogy fogorvoshoz menjek. Nincs lyukas fogam, evente egyszer mindig ellenorizve vannak, rendszeresen mindennap mosom. Apumnak nagyon rossz fogai voltak (meg fiatalkoraban romlott el neki majdnem az osszes)

most megcsinaltatott parat, es azota le sem all. Nekem es anyumnak mondja hogy menjunk el, szinte napi szinten. Anyumat nem kenyszeritheti tudom, de engem? Meg ha van is rossz fogam, netan lyukas, de ha nem szeretnek elmenni akkor kenyszerithet? Csak azert kerdezem, mert most komolyabban elkezdett errol beszelni, ertem en hogy megakar ovni engem is, de hasonlo szepek a fogaim mint anyukamnak, nem volt sosem problema veluk, nem cigizek stb. Viszont olyan durvan es aggressziven szol mostmar hozzam, felek hogy megfog verni.:( (volt ra pelda hogy annyira ideges lett hogyha valami nem ugy tortent ahogy o szerette hogy anyumat megutotte). Es azt is mondta hogy amig 18 nem leszek arra kenyszerit amire akar.:(



2017. aug. 10. 19:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

7-es fentebb leirtam egy peldat.



De azert az normalis hogy agresszivan, durvan szol emiatt hozzam?

2017. aug. 10. 20:04
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Apád egy agresszív állat.

A sok okos válaszoló meg leírja hogy "miért olyan nehéz elmenni fogorvoshoz", olvassátok már el könyörgöm mit írt a kérdező. ("evente egyszer mindig ellenorizve vannak")

Évi egynél többször felesleges menni fogorvoshoz, ha nincs konkrét panasz.

Mikor leszel 18? Addig bírd ki valahogy, nem tudok mást mondani. Anyádat állítsd magad mellé.

2017. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%

Na, itt is itt van pár agyhalott válaszoló, akik szerint az apa teljesen helyénvalóan viselkedik, és még a kérdező a hibás.

A kérdezőnek pedig: Én is az utolsó válasszal tudok egyetérteni. Amint teheted, költözz el tőle, addig pedig bírd ki valahogy. Anyudnak amúgy ezt akkor meg kellett volna tenni, amikor először kezet mert rá emelni az az idióta. Soha nem értem meg azokat a nőket, aki tovább is annál marad, aki bántotta őt.

Ha el akarod kerülni a nagyobb konfliktust, akkor menj el egy kicsit gyakrabban fogorvoshoz, hadd örüljön a fóbiás hülyéje. Elhiszem, hogy csak jót akar nektek, de ez az agresszív parancsolgató istent játszó viselkedése elfogadhatatlan.

Igaza van. Tényleg csak 18 éves korodig csinálhatja ezt veled. Utána, ha van egy kis sütnivalód, otthagyod olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak lehet, és nem tűröd ezt tovább, mint anyud.

2017. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Lelépsz egyik délután egyedül, mikor tudod, hogy rendel a fogorvos és azt mondod, megnézetted, minden oké.
2017. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Es azt megtudhatjuk, hogy miert derogal elmenni a kedveert? Ha ez neki annyira fontos miert nem tudod megtenni?
2017. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14-es nem, nem bizik bennem semennyire sajnos, es o sajat maga szeretne elvinni egy fogorvoshoz, aki ot is kezelte, mashoz nem, pedig itt lakhelyemen is van fogorvos aki szokott vizsgalni + meg a suliban is egy masik.

Nekem mar ebben az evben egyszer megneztek a fogaimat, minden rendben volt, konkret panaszom pedig nincs. De apum szerint van egy lyukas fogam (o maga jelentette ezt ki.)

2017. aug. 10. 22:26
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha apám törődött volna gyerekként a fogaimmal, akkor nem lenne már négy letörve és kb az összes tömve 28 évesként.


Egyébként apád meg agresszív állat, anyud meg hülye, amiért vele van.

2017. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz vele, de apád nem százas, ha ennyire kiborul mindenen, mint egy kétéves.
2017. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!