Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim veszekednek amióta...

A szüleim veszekednek amióta csak az eszemet tudom. NEm tudnék valahogy segíteni nekik hogy jobban mennyenek a dolgok? Elején még sírtam de most már inkább nem foglalkozok vele de egy ideje szerintem elment minden ép eszem.

Figyelt kérdés

Amit tudni kell: Alapjáraton a pénzügy, a cég, és a tanulmányaink a hugommal illetve a cicáink (6 van apának nem tetszik hogy ennyi van) miatt veszekednek.

Én: 12 leszek 3 hónap múlva

Hugom most lett 10.


A húgom még bírja de én már nem.... remegek mint az állat bármikor írok(pl. most)vagy beszélek erröl...Ráadásul az egyik vitájuk abból születtett hogy mosolyogtam elvileg amikor bejelentették hogy ellválnak...(a lóf**t vállnak el... tudják hoyg szükségük van egymásra.. apának anya a mindene... segítsége támasza.. anya meg nem tudna eltartani[egyedül minket].) Senkinek nem merek erröl beszélgetni sőt.... barátaim sincsenek annyira sokan és még igaz barátom sincs .. Nem tudok aludni nincs étvágyam és a vérnyomásom a béka s**ge alatt van. NEm tudok eldönteni dolgogat...pl. MOst milyen érzésem van... Vagy hogy egyálltalán tudnék-e segíteni nekik ezen...


De hogyan segíthetnék anyáéknak? Akkor inkább válljanak el szerintem.



2017. aug. 10. 20:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
iskola pscihológus nincs....iskola doki egy teljesen más épületben van, oda nem mehetünk át csak úgy de viszont nem merem mondani egyik tanárnak sem mert tudom hogy rajtam kívül van fontosabb dolguk is és félek a reakciójuktól. erröl pedig még senkinek nem beszéltem mert féltema negatív reakcióktol és hogy ki fognak közösíteni.
2017. aug. 10. 21:15
 12/18 anonim ***** válasza:

A szüleidet is csak agyon kéne csapni, ha nem veszik észre, ahogyan viselkedsz. Szörnyű még olvasni is mind a fogalmazásod, mind a megnyilvánulásaid. Mi, kívülállók észrevesszük, hogy totál kivagy, akkor ők hogy-hogy nem?


(Nem mellesleg ha nem trollkodsz. Sajna itt már semmi nem kizárt. Majdnem mindenki bizalmatlan a mostanában feltett kérdésekkel kapcsolatban. Ha mind igaz, amit írsz, akkor mentálisan nagyon beteg vagy. Kérj segítséget - legelőször a szüleidtől. Bár ők meg vakok, ahogy elnézem.)

Kolompár Achilesz írt javaslatokat, fogadd meg!

2017. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6macska mondjuk sok tényleg bőven elég lenne 2is!!! És máris egy okkal kevesebb.
2017. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Anya megsajnálta őket, mind egyiket az utcáról fogadtuk be.... volt amelyiket fejbe lőtték egy légpuskával, a másik a sarki bolt elé volt kirakva egy dobozban(kölyök)
2017. aug. 13. 20:25
 15/18 A kérdező kommentje:

12#

Nem trollkodok tényleg ez van.. És ilyen rosszul fogalmazok?

Illetve elég keményen megjátszom magam, sokáig úgy csináltam hogy nem is tudtam róla... most jön az hogy bíróságra akarnak menni hogy melyikükhöz kerüljünk... én anyához akarok menni mert apa eszméletlenül sokat iszik és cigizik.. nem akarom még egyszer meghallani ahogyan énekel szép lányokról a hortobágyon...

2017. aug. 13. 20:58
 16/18 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben jàrok. Anya es apa egy fogászati rendelőt,Precíz-dentet vezetik. Ha anya nincs otthon vagy az apa akkor semmi baj nincs,de ha mindketten otthon vannak akkor egyfolytában veszekednek. En nagyon szomorú voltam egy ideig,úgy mint te. Nagyon feltem hogy elvalnak,de fogtam magam es elmondtam nekik még kiskoromban,(amikor még semmit sem tudtam,csak azt hohy üvöltöznek)hogy ne váljatok el. Erre mind a ketten elérzékenyültek, es azt mondták hogy,soha többet nnem vitatkoznak. Ez persze nem lett igaz, de tény hogy sokkal jobban kijönnek egymással,es mindig elmondom(minden este)nekik hogy szeretem őket. Amúgy en azt tanácsolom hogy ne félj! Mondd el bátran! Ők a szüleid, és szeretnek téged, bármi legyen is. Ne felj attól hogy kiröhögnek,mivel SZERETNEK TÉGED♡♡

Fogadd meg a tanácsom,kerlek! Nem kell ide semmilyen pszichológus.

2017. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szuleim is hasonloak. Van 2 boltunk, egy anyumnak, egy apumnak, direkt kulon, hogy ne tudjanak veszekedni (munka kozben). 😀 Otthon is szoktak lenni vitak, de altalaban max tiz percig tart a harag.

Kerdezo, en csak kitartast tudok kuldeni! Probalj meg beszelni anyukaddal errol, sokkal meg leszel konnyebbulve

2017. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem merem elmondani... meg amúgy is apa engem csak szid, a húgommal szokott mindig el lenni.. és a húgom átvette a rossz szokásait..pl. ilyeneket mond: 66 feneked a szádra patanhat annak a fele 33 ny*ld ki a feneked télen nyáron

.-. és ezt mondta 6-7 éves koromban is. Úgy vagyok hogy mindenkinek jobb ha elvállnak... vagy is én ezt akarom

meg engem apa mindig piszkál... hogy megvette ezt és miért nem játszol vele? 2 éve vette és nem tud leszállni róla... (lego) pedig én játszok vele csak nem látja! Na meg jönne hogy miért nem mondod meg neki? MErt amúgy sem hinné el... ő nem olyan aki csak úgy elhiszi bizonyíték nélkül. ráadásul a húgomnak azt is ígérte többet nem mond csúnyákat anyára (apa mondta)

amit természetesen nem tartott meg...

illetve amikor apa felém fordúl és (mindig) cigarettázik akkor nagyon elkezdek köhögni és az olyan ciki... meg apával nem állunk olyan közel egymáshoz. anya meg épp az imént mondta ránk hogy "olyanok vagytok mint a * a meghalt csúnyaszava* disznók" Meg hogy "ki csúnyaszó*unom már ezt" és ő mondja hogy ne beszéljek csúnyán.. én az szeretném ami mindenkinek jó... de szerintem a legjobb az lenne ha végre elvállnának. komolyan vagy 10 éve tart ez a kis vitájuk... még a nyaraláson is veszekednek.

2017. aug. 14. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!