Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy felnőtt fiú megveri az...

Ha egy felnőtt fiú megveri az édesapját ököllel részegen, mert küldi lefeküdni, megbocsásson-e az apa?

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat annak jár, aki megbánja, amit tett. De ha van valódi megbánás, akkor jobb megbocsátani.
2017. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem...te jó Isten.
2017. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Felnőtt férfit minek kell elküldeni lefeküdni? Akkor fekszik le, amikor akar.
2017. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Az apja sem küldhetiel aludni, mert már felnőtt. Én kidobnám a házból. Lehet durván hangzik, de ha felneveltem, és úgy vettem ki még nálam lakik és kezet emel rám, kidobnám.
2017. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű nem volt ez annyira felnőtt. Vagy annyira részeg volt, hogy le akarták fektetni, mert balhézott.
2017. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kijózanodás után üljenek le ezt megbeszélni.
2017. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Elküldeném a háztól. Ha egyszer kezet emelt az apjára, megteszi újra. Örüljön hogy nem jelentik fel.
2017. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha ivásra, erőszakra van kapacitás, akkor kétkezi munkára és a lakhatás előteremtésére is van. Ha majd 12 óra robotolás után is van kedve inni és verekedni, megteheti a saját albérletében, amíg valaki vissza nem üt és a kórházba nem juttatja pár hónapra.
2017. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

8.


Ott a pont.

2017. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Én reggelre összepakolnám a cuccait és mehet, amerre lát.


Miért? Mert az, hogy elküldöm aludni - nyilván jó okkal, mert másnap hótt rosszaul lesz, vagy éjszaka kellős közepén ne ordítson részegen -, nem jogosítja fel, hogy nekem essen.

Ha pedig nekem esik, akkor nincs miről beszélnünk, ha dorbézolni akar, megteheti ezt az albérletében is, ahol nincs aki beszóljon neki.

2017. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!