Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszik rám apa...

Jogosan haragszik rám apa barátnője? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptembertől Pesten fogok tanulni és nézegettünk anyával albérleteket, de ami tényleg jobb állapotú, meg olyan környezet, ahová ő is elengedne, az 120-130 felett volt szinte mind. Kérdezte, hogy a barátnőim hogy haladnak a lakáskereséssel és mondta, hogy mind a hárman kapnak lakást. Anya is elkezdett nézelődni és mondta, hogy sokkal jobban megérné venni egyet, mint százezreket kiszórni az ablakon lakbérre. Beszélt apával, mert mondta, hogy nem fog egyedül lakást venni, fizesse apa a felét. Belement, mamáék is adtak bele pénzt és meg is találtuk a megfelelőt.


Viszont apa barátnője haragszik, mert szerinte én manipulálom apát (mikor egy szót nem beszéltem vele erről), és írt egy ilyen sms-t tegnap este, hogy gratulálni tud, hogy ennyit leakasztottam róla csak úgy... Nem értem ezt az ellenségeskedést, nem házasok, nincs közös gyerek. Szóval nem az van, hogy most nekik emiatt éhezni kell, vagy viszik a házat a fejük felől.


2017. aug. 13. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Mit törődsz vele, neked semmi közöd ahhoz a nöhöz.

Ez csak hármotokra tartozik.


Én elkövettem aut a hibát, hogy fontosnak vetten a mostohaanyám vmnyét, holott minek... két év alatt kicsinált, mert persze soha nem.volt.jo amit tettem. Szarni kellett volna rá már az elejétöl.és csak apához fordulni bármiröl is legyen szo.

2017. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem házasok, de a jelek szerint úgy gondolja, apád rá is költhette volna azt a pénzt. Nyilván nem a két szép szeméért van vele.

Ne érezd magad rosszul, nem jogos, de az SMS-t mutasd meg apádnak. Talán kinyílik a szeme.

2017. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Apádnak mutasd meg az üzenetet, és kérd meg, hogy beszéljen vele! Ezt nekik kell lerendezni, szerintem.

A nő irigy, ő akarta elkölteni azt a pénzt. ;) De ez nem a te hibád.

2017. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Válasz SMS: "Közöd?"
2017. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
valaszban cska kuldj egy fotot az uj lakasrol, es ird oda hogy szivesen latlak egy teara az uj lakasban :)
2017. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Megtudlak érteni sajnos. 18 éves lány vagyok, nekem is szétmentek a szüleim, sajna apu barátnőjével én se jöttem ki jól. Én is, ha kaptam aputól valamit, pl új ágyat, vagy kocsit vett nekem akkor a barátnő nagyon féltékeny lett rám. Nekem erről az a véleményem, hogy ő mikor összejött apuddal, akkor nagyon jól tudta, hogy van egy gyereke neki akiről gondoskodni kell. Ezt ő választotta, fogadja el. Kinek vegyen házat, ha nem a SAJÁT gyerekének? :D Nem kell foglalkozni vele:)
2017. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez irtó nagy szánalom, én meg egy ilyen rendkívül érett, okos, felnőtt nőnek tudok gratulálni a teljesítményéhez...

Küldd vissza azt, amit valaki írt, hogy szívesen látod egy teára, hadd robbanjon fel a féltékenységtől, majd mutatsd meg apádnak, csak hogy képben legyen, milyen nővel van együtt.

2017. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Velem is hasonló a helyzet... Apám több százezreket keresett havonta, de valahogy a mostohaanyám mindig benyelte, és rám túl sok volt az a 20.000 gyerektartás is havonta, ami tudjuk hogy egy tini lánynak elég kevés... Borzalmas hogy ilyen nők vannak.. A saját gyereke vagy, és gondolom ezt a lakást kiérdemelted... Mutasd meg apzdnak az üzenetet, hátha felnyitod vele a szemét.. én sajnos az enyémet semmivel nem tudtam. Remélem neked sikerül. Szép egyetemes/főiskolás éveket! :)
2017. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Válaszolj neki, hogy közöd? "Tudtad, hogy olyannal jöttél össze, akinek gyereke van, és mindig ő lesz az első."
2017. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

"Irigykedés helyett szedd le a műkörmeidet, és kezdj el dolgozni"

"Nem kötelező Mallorcán nyaralni"

"Meghívlak egy gyümölcsteára, hány cukorral szeretnéd?

2017. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!