Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A legjobb barátomat veri az...

A legjobb barátomat veri az apja. Mit tehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátom 3 éve elvesztette az édesanyját egy autóbalesetben. Ezután az apja teljesen "megőrült". Alkoholista lett & veri a legjobb barátomat és a nővérét. Azt mondta a barátomnak, hogyha ezt valakinek elmondja akkor megöli. Az apja rendőr, nem is értem hogy? Szóval a rendőrségnek se tud szólni. Ő Olaszországban él. 2 barátja van összesen, az egyik Németországban él, én pedig Magyarországon. Hozzánk nem tud költözni. Egy nagyszülője van, aki pedig Angliában lakik. Teljes depresszióba van. Én és a nővére vagyunk azok akik normálisak hozzá, és rendszeresen beszélgetünk vele. Vagdossa magát, meg akar halni. Rengetegszer mondja, hogy köszöni, és hogy nagyon sokat segítek neki, de szerintem semmit se segítek a helyzeten. Ráadásul angolul beszélgetünk, életünkben 2-szer találkoztunk. Valami ötlet, hogy mit csinálhatna, hogy ne kelljen minden nap ezt átélnie? :(

2017. aug. 14. 18:01
 1/3 anonim válasza:
92%

Rendőr az apja?

ki nem sz*rja le? attól még ugyan úgy tegyen bejelentést és sebeket is mutassa meg egy rendőrnek.

És költözzön el az apjától úgy hogy annyira felszívódjon hogy sose találja meg őt, se a nővérét.

2017. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Menjen el orvoshoz, aki látleletet vesz, szakmai véleményt állít ki a sérüléseiről. Ezekkel pedig elmehet feljelentést tenni. A nővér is legyen jelen, így tanúskodni tudnak a másik igazáért.
2017. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Jól írják az előttem szólok;)


Mellesleg, ha meg akar halni, akkor mindegy, miként lesz! Tehát, jelentse a fatert fel, mert akkor még valószínűbb, hogy élni fog és az egész ügy változni...talán rendeződni, de tétlenül csak mókuskerék az élete-napjai.


Minden változáshoz tettek kellenek...készítsen a bántalmazásokról a látleletek mellett videofelvételt rejtett kamerával és lehetőleg másik őrsön tegye a bejelentést és ne ott, ahol a fater dolgozik bár piás rendőr...hmmm.

2017. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!